استخدام بانک تجارت


استخدام بانک تجارت

خبر ۲۲ تیر ۱۴۰۰ – با آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران آزمون استخدام بانک تجارت در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید


استخدام بانک تجارت (اعلام نتایج)

استخدام بانک تجارت

اخبار و استخدام‌های بانک تجارت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک تجارت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک تجارت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خبر ۱۸ شهریور ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون استخدام بانک تجارت در سال ۱۴۰۰

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک تجارت در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

شرایط عمومی و اختصاصی و لینک ثبت نام

۹- حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۱۳۷۲۱۲۰ به بعد با احتساب مدت خدمت وظیفه برای داوطلبان مرد) می باشد. شایان توجه می باشد مدت خدمت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد به حداکثر سن مجاز اضافه نمی گردد.

۱۰- حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها « ۱۴ » تمام می باشد.

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام بانک تجارت به صفحه «شرایط استخدام بانک تجارت» مراجعه نمایید.

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام بانک تجارت به صفحه «شرایط استخدام بانک تجارت» مراجعه نمایید.

کاربران گرامی، جهت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت در سال ۱۴۰۰ از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

آخرین اخبار استخدامی

 آزمون استخدامی بانک تجارت بدلیل افزایش همه گیری ویروس کرونا در شهرهای مختلف کشور و اعمال محدودیت ها لغو و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت و بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا ، با توجه به تشدید ابتلای هموطنان به این ویروس در روزهای اخیر و قرارگیری اکثر استان ها و شهرستان های کشور در وضعیت قرمز و نارنجی و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای ارتقاء سلامت داوطلبان، آزمون ورودی متقاضیان استخدام در این بانک که بر اساس برنامه باید روز جمعه هفته جاری(۲۰ فروردین ماه) برگزار می شد لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

در این گزارش آمده است: تاریخ جدید برگزاری این آزمون در روز شنبه هجدهم اردیبهشت ماه سالجاری از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانک تجارت به نشانی www. eja a ba k.i به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت خواهد رسید

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات خود در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏‏-تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را در تمامی استان های کشور در مقطع تحصیلی کارشناسی پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی » استخدام می کند.

بر همین اساس فرآیند ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی از ساعت ۸ صبح شنبه مورخ ۲ اسفند ماه لغایت ساعت ۲۴ جمعه مورخ ‏۱۵ اسفند سال جاری از طریق سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش کشور(لینک) انجام می شود

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات خود در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏‏-تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را در تمامی استان های کشور در مقطع تحصیلی کارشناسی پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی » استخدام می کند.

بر همین اساس فرآیند ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی از ساعت ۸ صبح شنبه مورخ ۲ اسفند ماه لغایت ساعت ۲۴ دوشنبه مورخ ‏۱۱اسفند سال جاری از طریق سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش کشور ( h p:۹۲.۲۴۲.۱۹۵.۱۲۹ eja a ۱۴۰۰ ) انجام می شود.

منابع و سوالات مفید برای استخدام بانک تجارت

استخدام در بانک تجارت

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام بانک تجارت می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام بانک تجارت سال که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام در آزمون بانک تجارت اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون بانک تجارت می‌توانند برای مشاهده جدول شهر های مورد نیاز و رشته های استخدامی بانک تجارت که در دفترچه آزمون ذکر شده است به مراجعه نمایند . در صورت اعلام نتایج در صفحه اعلام نتایج اطلاع رسانی خواهد شد. آخرین استخدام بانک تجارت با مقطع کارشناسی است و با مقطع دیپلم استخدام ندارد.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام بانک تجارت ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در دفترچه آزمون ذکر شده باشد.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک تجارت
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک تجارت
آرشیو مطالب پیشین استخدامی بانک تجارت
سوالات متداول

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی بانک تجارت در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

تمامی شرایط استخدام بانک تجارت در دفترچه آزمون ذکر شده است

زمان دریافت کارت آزمون استخدامی مورخ ۲۲ تیر ۱۴۰۰ می باشد

 تاریخ جدید این آزمون صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰۰۴۲۴ می باشد

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک نمایید. همچنین برای مشاهده سوالات استخدام بانکها به همراه جزوه های رایگان اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید.

استخدام بانک تجارت

استخدام بانک تجارت

دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام بانک تجارت کلیک کنید

آزمون استخدام بانک تجارت

بانک تجارت، یکی از بزرگترین بانک های فعال در شبکه بانکی کشور می باشد. طبق آمار سازمان مدیریت صنعتی کشور، هلدینگ بانک تجارت یکی از صد شرکت برتر اقتصاد ایران است. این بانک به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتريان و تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات خود بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک؛ نيروی انسانی مورد نياز خود را پس از کسب موفقيت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزينش و معاينات پزشکی استخدام نماید.با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام بانک تجارت” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت آخرین اخبار و منابع استخدامی بانک تجارت هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام بانک تجارت مطلع شوید.✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید  جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید  جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک نمایید جهت دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت سال ۱۴۰۰ اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ شهریور ۱۴۰۰: اعلام نتایج آزمون استخدام بانک تجارت در سال ۱۴۰۰ (منبع: سایت بانک تجارت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت اعلام گردید. 

 جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

شروع ثبت نام آزمون استخدام بانک تجارت در سراسر کشور – ۲ اسفند ۹۹

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتريان و تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات سراسر کشور خود در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏ – تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط ، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بين متقاضيان مرد و زن واجد شرايط ذیل، نيروی انسانی مورد نياز خود را پس از کسب موفقيت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزينش و معاينات پزشکی، با انعقاد « قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.مهلت ثبت نام تا ۸ اسفند ۹۹ تا ۱۵ اسفند ۹۹ می باشد.

الف‏‏‏-رشته و گرایش های تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی (دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری)

«جدول الف»

تبصره ۱: ملاک ارزیابی داوطلبان استخدامی صرفاً رشته و گرایش تحصیلی آنان در مقطع کارشناسی (لیسانس) مندرج در جدول فوق می باشد.

نکته: پذیرش در رشته حقوق صرفاً در استان های آذربایجان غربی،گلستان،مازندران،یزدو متقاضیان مرد مورد نیاز می باشد.

شرايط ورودی عمومی و اختصاصی

۱- تابعيت ايران و متعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي

۲- تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي

۳- عدم سوءپيشينه كيفري منتج به محروميت از حقوق اجتماعي و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

۴- عدم سابقه وابستگي يا عضويت در احزاب و گروه هاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران

۵- عدم اعتياد به دخانيات، موادمخدر و روان گردان

۶- داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي دائمي يا معافيت دائم (داوطلبان ذكور)

تبصره ۲: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی درصورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک درمورد توانایی انجام کار الزامی است.

توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۷- تندرستي و توانايي كامل جسمي، روحي و اخلاقي جهت انجام فعاليت هاي شغلي بانكي (به تأييد پزشك معتمد)

۸- نداشتن منع استخدامي به موجب آراء مراجع قضايي ذيصلاح

۹- حداکثر سن «۲۸» سال تمام (متولدین ۱۳۷۲۱۲۰ به بعد با احتساب مدت خدمت وظیفه برای داوطلبان مرد) می باشد. شایان توجه می باشد مدت خدمت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد به حداکثر سن مجاز اضافه نمی گردد.

۱۰- حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها « ۱۴ » تمام می باشد.

نکته بسیارمهم: کلیه داوطلبان استخدامی در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت) می باشند و درصورت عدم ارائه مدارک مربوطه استخدام آنان منتفی خواهد شد.

۱۱- متقاضیان باید بومی و ساکن استان مورد تقاضا باشند:

تبصره۳: بومي به شخصي اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از سه شرط ذیل باشد:

– محل تولد وي یکی از شهر های استان مورد تقاضا باشد

– حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا ساكن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)

– داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا طی کرده باشد.

تبصره ۴: متقاضيان، صرفاً دریکی از شهرهای استان مورد تقاضا و براساس نیاز و آئین نامه و مقررات بانک بکارگيري خواهند گرديد. از پذيرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال) به استانهای ديگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

تبصره ۵: درصورت نیاز، پذیرفته شدگان در طول مدت خدمت مطابق با مقررات داخلی بانک به سایر شهرهای استان مربوطه انتقال یافته و هیچگونه اعتراضی از سوی پذیرفته شدگان مورد قبول نخواهد بود.

‏- مواد آزمون

مواد آزمون استخدامی شامل سوالات از دروس: معارف اسلامي، ادبيات و نگارش اداری، زبان انگلیسی عمومي، اطلاعات عمومي، مهارتهای ICDL، هوش و استعداد تحصیلی GMAT و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد. ضمناً لازم به توضیح است که نمره کل نهایی براساس ۳۰ درصد آزمون عمومی و ۷۰ درصد آزمون تخصصی محاسبه خواهد شد.

* آزمون عمومی و تخصصي، در كليه عناوين شغلي نمره منفی دارد.

ج-۱- مواد آزمون عمومي مشترك در كليه رشته‌هاي امتحاني

* اقلیت های ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، از پاسخگويي به سؤالات معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت، نمره مكتسبه اين داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده ساير سؤال‌هاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد.

* آزمون عمومی و تخصصي، در كليه عناوين شغلي نمره منفی دارد.

ج-۲- آزمون‌هاي تخصصي

ج-۲-۱ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته حسابداري (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۰۱

ج-۲-۲ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته علوم اقتصادي (اقتصاد ـ پول و بانكداري ـ نظري ـ بازرگاني ـ صنعتي ـ بين‌الملل ـ اقتصادسنجي ـ اسلامي ـ مالي) ـ كد شغلي ۱۰۲

ج-۲-۳ آزمون تخصصی وي‍ژه رشته مديريت (صنعتی، بازرگانی، دولتی، مالی، امور بانکی(بانکداری)، فنآوری اطلاعات، امور شعب، اجرایی، MIS، اطلاعات و ارتباطات، کسب و کار های کوچک، بورس، استراتژیک، بیمه) ـ كد شغلي ۱۰۳

ج-۲-۴ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته بانكداري و امور بانكي (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۰۴

ج-۲-۵ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته مهندسي صنايع (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۰۵

ج-۲-۶ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته مهندسي كامپيوتر (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۰۶

ج-۲-۷ آزمون تخصصي وي‍ژه علوم کامپيوتر ـ كد شغلي ۱۰۷

ج-۲-۸ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته مهندسي فنّاوري اطلاعات(IT) (کليه گرايش ها) ـ كد شغلي ۱۰۸

ج-۲-۹ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته آمار (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۰۹

ج-۲-۱۰ آزمون تخصصي  وي‍ژه رشته رياضي (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۱۰

ج-۲-۱۱ آزمون تخصصي وي‍ژه رشته حقوق (كليه گرايش‌ها) ـ كد شغلي ۱۱۱

آزمون عمومی و تخصصي، در كليه عناوين شغلي نمره منفی دارد.

 تذكرات مهم

– صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش هاي تحصيلي مقطع کارشناسی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآيند استخدامي شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد .

– استخدام در بانك مستلزم دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي و همچنين قبولي در آزمون، مصاحبه ها، معاينات پزشكي و تأئيد گزينش بانك مي باشد. ليكن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر يك از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را براي بانك جهت استخدام ایجاد نمی نماید.

– چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال بكار وی ممانعت بعمل آمده و حتي در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.

– مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

– متقاضیان استفاده از سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران در صورت داشتن شرایط مطابق با قوانین و مقررات، می بایست علاقه مندی خود را در فرم ثبت نام در بند ۱۹ اعلام نمایند

توجه: از آنجاکه از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از استخدام و اشتغال بکار وی در هر مرحله ای ممانعت بعمل خواهد آمد.

 تذكرات مهم

– صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش هاي تحصيلي مقطع کارشناسی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآيند استخدامي شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد .

– استخدام در بانك مستلزم دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي و همچنين قبولي در آزمون، مصاحبه ها، معاينات پزشكي و تأئيد گزينش بانك مي باشد. ليكن ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر يك از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را براي بانك جهت استخدام ایجاد نمی نماید.

– چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال بكار وی ممانعت بعمل آمده و حتي در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.

– مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده درآگهی، با متقاضی می باشد.

– متقاضیان استفاده از سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران در صورت داشتن شرایط مطابق با قوانین و مقررات، می بایست علاقه مندی خود را در فرم ثبت نام در بند ۱۹ اعلام نمایند

توجه: از آنجاکه از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.

بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از استخدام و اشتغال بکار وی در هر مرحله ای ممانعت بعمل خواهد آمد.

توجه مهم:جهت مشاهده آگهی استخدام بانک تجارت مورخ ۲ اسفند ۹۹ اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی بانک تجارت اینجا کلیک نمایید

سوالات متدوال

چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک تجارت مطلع شویم؟ (مشاهده پاسخ)

بطور معمول استخدام بانک تجارت چند سال یکبار و از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک تجارت از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

مهلت ثبت نام آخرین آزمون استخدامی بانک تجارت تا چه تاریخی است؟ (مشاهده پاسخ)

مهلت ثبت نام آخرین آگهی استخدام بانک تجارت تا ساعت ۲۴ روز جمعه، پانزدهم اسفند ماه میباشد.

شرایط آخرین آزمون استخدام بانک تجارت چیست؟ (مشاهده پاسخ)

آخرین آگهی استخدام بانک تجارت ۲ اسفند ماه منتشر شده است. دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته، مشاغل و شهرهای مورد نیاز، بانک تجارت می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی بانک تجارت (اینجا کلیک نمایید)

رشته های تحصیلی لازم برای شرکت در آخرین آزمون استخدام بانک تجارت چیست؟ (مشاهده پاسخ)

حسابداری (کلیه گرایش ها)- علوم اقتصادی (گرایش های اقتصاد، پول و بانکداری، نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی، مالی)- مدیریت (صنعتی، بازرگانی، دولتی، مالی، بیمه، امور بانکی (بانکداری)، فناوری اطلاعات، امور شعب، اجرائی، MIS، اطلاعات و ارتباطات، کسب و کارهای کوچک، بورس، استراتژیک)- بانکداری و امور بانکی (کلیه گرایش ها)- مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)- مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها)- علوم کامپیوتر- مهندسی فناوری اطلاعات (IT) (کلیه گرایش ها)- آمار (کلیه گرایش ها)- ریاضی (کلیه گرایش ها)- حقوق (کلیه گرایش ها صرفاً در استان های آذربایجان غربی ،گلستان ،مازندران ،یزد و صرفا متقاضیان “مرد”)

مواد آخرین آزمون عمومی و تخصصی استخدام بانک تجارت چیست؟ (مشاهده پاسخ)

مواد آزمون استخدامی شامل سوالات از دروس: معارف اسلامي، ادبيات و نگارش اداری، زبان انگلیسی عمومي، اطلاعات عمومي، مهارتهای ICDL، هوش و استعداد تحصیلی GMAT و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد. منابع تخصصی آزمون استخدامی در بخش موارد آزمون (ج-۲) به تفکیک رشته های تحصیلی مشخص شده است. جهت مشاهده منابع تخصصی (اینجا کلیک نمایید)

زمان دریافت کارت و برگزاری آخرین آزمون استخدام بانک تجارت؟ (مشاهده پاسخ)

کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای سه شنبه مورخ ۱۴۰۰۰۴۲۲ و چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰۰۴۲۳ برای دریافت کارت اقدام نمایند. زمان و محل برگزاری آزمون: روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰۰۴۲۴ برگزار می شود و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام بانک تجارت؟ (مشاهده پاسخ)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل ۷ درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی بانک تجارت (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی بانک تجارت به چه صورت است؟ (مشاهده پاسخ)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی بانک تجارت (اینجا کلیک نمایید)

آرشیو آگهی های استخدام بانک تجارت:

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدام بانک تجارت اینجا کلیک نمایید

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

استخدام بانک تجارت

    نظرات بسته شده اند