بارم بندی زیست دهم شهریور


بارم بندی زیست دهم شهریور

در این مقاله تحصیلیکو، در رابطه با بارم بندی امتحانات پایه دهم دروس رشته تجربی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ برای تمامی دانش آموزان پایه دهم تجربی توضیح داده شده است.


بارم بندی امتحانات دهم تجربی

بارم بندی امتحانات سال دهم رشته تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ ارزش و اهمیت هر درس، مبحث ها و فصل های هر درس رو مشخص می کنه. دانش آموزای تجربی با توجه به بارم بندی امتحانات پایه دهم سال تحصیلی ۱۴۰۰ می تونن زمان مناسبی رو برای مطالعه هر درس به نسبت آسونی یا سختی درس ها اختصاص بدن. 

 برای مشاوره برنامه ریزی امتحانات پایه دهم رشته تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:  

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور  

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۳ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

با نزدیک شدن به فصل امتحانات دانش آموزا باید کم کم برنامه ریزی خودشون رو برای خوندن هر درس مشخص کنن. این برنامه ریزی معمولا برای کسایی که از اول سال مطالعه منظم داشتن و با مباحث هر فصل آشنایی دارن راحت تر هستش و برای دانش آموزای شب امتحانی کار سختیه و نمی دونن باید از کجا شروع کنن و برای کدوم مبحث بیشتر وقت بذارن.

اما همیشه استرس امتحانات با همه دانش آموزای مشغول به تحصیل در تجربی هست و همین موضوع اونا رو پیگیر اطلاع از بارم بندی امتحانات سال تحصیلی ۱۴۰۰ می کنه. دانش آموزا با دونستن بارم بندی امتحانات دهم برای هر درسشون، با اهمیت مباحث و فصل های مختلفش آشنا میشن و موفقیتشون در این امتحانات بیشتر میشه و در نتیجه نمره بهتری هم در این امتحانات کسب می کنن.

پس اگه شما هم می خواین که با بارم بندی امتحانات دهم رشته تجربی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ آشنا باشین تا برنامه ریزیتون برای مطالعه هر درس دقیق و منظم باشه، تا آخر این مقاله با ما همراه باشین.

بارم بندی امتحانات دهم تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

امتحانات سال دهم رشته تجربی به صورت داخلی مدارس برگزار می شه، برای همین دانش آموزای رشته تجربی با اطلاع از بارم بندی امتحانات دهم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ می تونن برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه هر درس داشته باشن. با توجه به کتاب های درسی دهم تجربی در ادامه بارم بندی دروس عمومی و اختصاصی دهم تجربی رو برای دانش آموزای دهمی سال تحصیلی ۱۴۰۰ توضیح دادیم.

بارم بندی دروس عمومی امتحانات دهم تجربی ۱۴۰۰ :

دانش آموزای پایه دهم تجربی برای اطلاع از بارم بندی دروس عمومی می تونن ادامه این مقاله رو بخونن.

بارم بندی درس دين و زندگی ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی درس عربی زبان قرآن ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی امتحان شفاهی عربی زبان قرآن ۱ پايه دهم 

بارم بندی درس فارسی ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی درس نگارش ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی درس عربی زبان قرآن ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی درس جفرافیا ایران پايه دهم تجربی : 

بارم بندی درس تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم رشته تجربی :

بارم بندی درس آمادگی دفاعی پایه دهم رشته تجربی :

بارم بندی درس زبان انگلیسی ۱ پايه دهم تجربی : 

داوطلبایی که دوست دارن قبل از حاضر شدن سر جلسه چندین نمونه سوال از امتحانات رو حل کنن تا آمادگی بیشتری داشته باشن، این مقاله برای اوناست.

بارم بندی دروس تخصصی امتحانات دهم تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

 همونطور که میدونین، سال دهم و امتحانات اون، به اندازه امتحانات نهایی سال دوازدهم و امتحانات یازدهم مهمه و دانش آموزا باید تمام تلاش خودشون رو برای گرفتن بالاترین نمرات در این امتحانات، استفاده کنن چون که نمرات اونا برای معدل نهایی دبیرستان تاثیر زیادی داره. در این قسمت، ادامه بارم بندی دروس پایه دهم تجربی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ رو برای دانش آموزا قرار دادیم.

بارم بندی درس ریاضیات ۱ پايه دهم تجربی :

از اونجایی که این درس جزو درسای سخت رشته تجربی برای دانش آموزا به حساب میاد، با دونستن نحوه صحیح مطالعه درس ریاضی می تونین به راحتی به نمره ایده آلتون در این درس در پایه دهم رشته تجربی برسین.

بارم بندی درس شیمی ۱ پايه دهم تجربی :

اولین چیزی که برای مطالعه درس شیمی باید بدونین اینه که همه مطالب این درس مثل هم نیست! بعضی از مطالب درس شیمی حفظی هستن و بعضی از مطالب حل مسئله ! پس بهتره با بهترین روش مطالعه درس شیمی پایه دهم در رشته تجربی آشنا باشین.

بارم بندی درس زیست شناسی ۱ پايه دهم تجربی :

بارم بندی درس فیزیک ۱ پايه دهم تجربی : 

اولین چیزی که باید از درس فیزیک بدونین اینه که، این درس جزو درساییه که یک پیچش کوچیک حتی در یک سوال مشابه و یا تکراری، کل فرایند حل مسئله و فرمولا رو عوض می کنه. پس باید با روش مطالعه درس فیزیک آشنا باشین تا به راحتی از پس سوالاتش در این رشته بر بیاین.

لازم به ذکر است که تمامی جداول بالا در خصوص بارم بندی امتحانات پایه دهم رشته تجربی سال گذشته می باشد، برای همین در صورت انتشار اطلاعیه ای در زمینه بارم بندی جدید در دروس امتحانی دهم تجربی در خرداد ماه ۱۴۰۱ در این مقاله اطلاع رسانی میشه.

داوطلبایی که شب های امتحان و در جلسه امتحانات خیلی استرس دارن، برای مقابله با اون، می تونن مقاله زیر رو مطالعه کنن.

کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو هم آمادن تا شما رو در زمینه برنامه ریزی مطالعه امتحانات و بارم بندی پایه دهم امتحانات رشته ریاضی و بارم بندی پایه دهم امتحانات رشته انسانی راهنمایی کنن. شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین و از تجربه اونا استفاده کنین. برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با امتحانات مدارس هم می تونین عضو کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو بشین.

سوالات متداول

۱- ✔️دانش آموزای پایه دهم چه جوری می تونن برنامه ریز دقیق تری برای امتحانات داشته باشن؟

۲- ✔️ اطلاع از بارم بندی امتحانات دهم سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ چه کمکی به دانش آموزا می کنه؟

۳- ✔️ آیا دانش آموزا باید برای همه مبحث های کتاب درسیشون به یک انداره وقت مطالعه بزارن؟

 برای مشاوره برنامه ریزی امتحانات پایه دهم رشته تجربی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:  

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور  

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۳ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

بارم بندی زیست شناسی (۱)

بارم بندی زیست شناسی (۱)

بارم بندی زیست دهم شهریور

    نظرات بسته شده اند