بازیگران سریال see


بازیگران سریال see

مجله اینترنتی صبا ریکو مطالب آموزشی ارایشگری انواع روش های زیبایی مانند رنگ مو,کوتاهی مو ,میک آپ عروس , کاشت و اکستنشن مژه,اپی لاسیون در قالب ویدیئو ها و مقالات آموزشی


بازیگران سریال see

سریال see دیدن با جزئیات کامل و معرفی بازیگران این سریال

سریال دیدن یا see یک سریال فوق العاده جذاب و دیدنی که سال های آینده زندگی انسان ها بر روی کره زمین را نشان می دهد.

این سریال در فصل اول و دارای ۸ قسمت قابل دیدن است و همچنان ادامه دارد.

نقش اصلی این سریال را بازیگر سریال گیم آف ترونز و فیلم آکوامن آقای جیسون موموآ Jaso Momoa به عهد دارد.نویسنده این مجموعه تلویزیونی استیون نایت S eve K igh و کارگردان این اثر رفرانسیس لارنس F a cis Law e ce نیز می باشند. این سریال توسط شرکت اپل تی وی پلاس Apple TV در سراسر دنیا پخش و اکران شده است.

اما داستان این سریال تخیلی و درام اکشن به ۶۰۰ سال آینده سرنوشت انسان در کره زمین پرداخته که در اثر یک واقعه آخرزمانی , میکروب و یا ویروسی به انسان منتقل می شود که توانایی دیدن را از همه افراد می گیرد حتی بچه های تازه متولد شده هم فاقد توانایی دیدن هستند با این شرایط انسان ها خود را با طبیعت وقف داده و شروع به زندگی به صورت قیبله ای می کنند.

در این فیلم هر شخص و هر قبیله از توانایی خاصی بهر مند است افرادی راه یاب , برخی جنگجو و برخی دیگر تیراندازان قهار می باشند. سرزمین پادشاهی پایان Paya Ki gdom دارای قبایل مختلف اما با حکمرانی ملکی به نام ملکه کین Quee Ka e با بازی سیلفیا هوکس Sylvia Hoeks اداره می شود.

قبیلهٔ آلکِنی Alke y ibe که رهبر آن شخصی به نام بابا واس Baba Voss با بازی جیسون موموآ اداره می شود مهمانی ناخوانده را درون خود پذیرا می شود این فرد زنی حامله می باشد به نام ماگرا با بازی

هرا هیلمار He a Hilma که توسط شخصی به نام جرلامارل با بازی Joshua He y جوشوا هنریبه این قبیله آورده می شود.

جرلامارل قبیله راترک می کند اما قبل از رفتن به زنی به نام پاریس Pa is با بازی الفری ووداردAlf e Wooda d راز های را در میان می گذارداما تاروز تولد بچه هایداخل شکم ماگرا نباید در مورد آن با

شخصی دیگر صحبت کند.

در طرف دیگر این سریال ملکه کین که پایتخت آنها در پایین دست سد عظیمی قرار دارد و قلعه ملکه هم سازه سد که آب را مهار وبا موتور های عظیمی آب را به روستاها می رساند می باشد آب حکم بقا و ادامه زندگی را دارد که توسط خانواده سلطنتی اداره می شود.

ملکه کین ارتشی قدرت مند دارد که این ارتش علاوه بر دستمزد بعد چند بهار قراردادی می توانند آزاد شده و از ارتش بازنشسته شوند این ارتش توسط فرمانده ای به نام تاماکتی جون Tamac i Ju با بازی کریستیان کامارگو Ch is ia Cama go رهبری می شوند.

اما داستان سریال دیدن see زمانی جذاب و دیدنی می شود که دو کودک به دنیا آمده ماگرا دارای توانایی دیدن و به عبارتی بینایی کاملی دارند و این موضوع در آن زمان حکم مرگ را دارد چون مردم عقیده دارند دیدن و بینایی یک افسانه است و افرادی که ادعای این را داشته باشند جادوگر هستند و باید کشته شوند.

در ادامه با بزرگ شدن دو کودک متولد شده لحظات باورنکردی اتفاق می پیوندد که برای بینندگان این مجموعه غیر قابل پیشبینی است این دو کودک به نام کوفون,Kofu یک پسر با بازی آرچی مَدِکو, A chie Madekwe و یک دختر به نام هانیوا

Ha iwa با بازی Nes a Coope می باشند

بازیگرانی دیگری هم که در این سریال نقش های کلیدی را ایفا می کنند حضور دارند :

 Yadi a Gueva a-P ipدر نقش کمان شیر Bow Lio عضوی از قبیله آلکِنی که توانایی احساس نشدن توسط افراد و جاسوسی از هر مکانی را دارد به این افراد در سریال سایه گفته می شود.

بازیگر ایرانی سیریال دیدن see

Mojea A iaموژان آریا در نقش گتر بکس Ge he Bax بازیگری از پدر و مادر ایرانی که در استرلیا به دنیا آمده او در این سریال قصد انتقام از باباواس برای کشته شدن خانواده اش توسط او را دارد.

Lau e Glazie لورن گلیزیر در نقش نایری Ny ie یار وفادار ملکه در قلعه که از تمامی رازهای ملکه خبر و در امور حکومت به وی مشاوره می دهد.

بیوگرافی بازیگران see و اکانت اینستاگرام بازیگران سریال see:

بیوگرافی Jaso Momoa__جیسون موموآ

زاده۱۰ مرداد ۱۳۵۸ ۱ اوت ۱۹۷۹

که وی را با نام جیسون موموآ بیشتر می شناسند ، بازیگر نویسنده و تهیه کننده و یک مدل اهل کشور آمریکا . جیسون فعالیت خود را از سال ۱۹۹۹ آغاز کرده است.زندگی خصوصی و رابطه او با لیزا بونت همسر سابق لنی کراویتز شروع شده جیسون در سال ۲۰۰۵ با لیزا بونت نامزدکرده و حاصل این رابطه یک فرزند دختر به نام لولا یولانی موموآ متولد سال ۲۰۰۷ و یک فرزند پسر به نام ناکائو ولف ماناکائوپو ناماکیها موموآ در سال ۲۰۰۸ هستند.

نکته جالب اینکه :

این زوج خوشبخت در سال ۲۰۱۷ و بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک در یک مراسم خصوصی بدون حضور افراد غریبه با هم ازدواج کردند.

بیوگرافی Sylvia Hoeks–سیلفیا هوکس

سیلویا هوکس (زاده ۱ ژوئن ۱۹۸۳) (۱۱ خرداد ۱۳۶۲ ) بازیگر هلندی ومدل سابق که به دلیل نقش هایش در Blade Ru e 2049 2017و The Gi l i he Spide 2018 بهترین فیلم های بین المللی خود شناخته شده است . هوکس علاوه بر هلندی به آلمانی ، فرانسه و انگلیسی صحبت می کند و درفیلم های  که در آن  با این زبان ها صحبت می کنند ظاهر می شود. هوکس در ۱۴ سالگی توسط مدیریت مدل الیت مورد  ارزیابی قرار گرفت . اولین شغل او پوشش برای Elle Gi l بود ،  و او ضمن حضور در دبیرستان چندین سال به عنوان یک مدل  به اروپا سفر کرده است .    

بیوگرافی He a Hilma -هرا هیلمار

 زاده ۲۷ دسامبر ۱۹۸۸  ۶ دی ۱۳۶۷   یک بازیگر ایسلندی. او بازیگر نقش اول  در فیلم ۲۰۱۸ Mo al E gi es بود . دیگر نقش های قابل توجه ونسا در سریال  تلویزیونی Demo s Da Vi ci و Eik در فیلم ایسلندی Life i a Fishbowl است . هیلار دختر کارگردان فیلم هیلمار اودسون  و بازیگر نقش اول بازیگر توری سیگتورسوتوتیر (Þó ey Sigþó sdó i ) است.  پدربزرگ او نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر اودور بورنسون  بود .وی در سال ۲۰۱۱ از آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی لندن فارغ التحصیل شد.Hilma    نامزد دریافت برای جایزه  ادای عنوان بازیگر نقش مکمل زن از سال را در یک نقش اصلی در ۲۰۰۷ برای نقش خود در طوفان ساکت و آرام . بعداً او برنده همین جایزه شد ، دو بار ، ابتدا در سال ۲۰۱۵ به خاطر بازی در نقش Eik i  Life i a Fishbowl ، و سپس در سال ۲۰۱۷ به دلیل بازی در نقش آنا در سوگند . او همچنین به عنوان یکی از ستاره های  اروپا در جشنواره بین المللی فیلم برلین در سال ۲۰۱۵ برگزیده شد ، و همچنین در جشنواره فیلم زوریخ به خاطر نقش خود در  Life i a Fishbowl   ، برنده special me io    شد  

بیوگرافی Joshua He y–جوشوا هنری

جوشوا آنتونی چارلتون هنری (زاده ۲ سپتامبر ۱۹۸۴) ۱۱ شهريور ۱۳۶۳ بازیگر و خواننده آمریکایی است . او بیشتر به خاطر تصویرگری هایوود پترسون در موزیکال Ka de و Ebb در سال ۲۰۱۰ The Boys پسر اسکاتسبورو شناخته می شود ، برای همین نامزد دریافت جایزه تونی شد . او نقش اول هارون بور را در اولین تور ایالات متحده از همیلتون به تصویر کشید ، پیش از این در تولید شیکاگو که از اواخر سپتامبر ۲۰۱۶ اجراهای خود را آغاز کرد ، بازی کرد . پس از همیلتون، هنری نقش اصلی بیلی بیگلو را در احیای کاروسل در برادوی به تصویر کشید . هنری در وینیپگ ، مانیتوبا ، کانادا متولد شد و در میامی ، فلوریدا ، ایالات متحده بزرگ شده است . وی هم اکنون در هارلم ، شهر نیویورک سکونت دارد . او در ابتدا می خواست مانند مادرش حسابدار شود . با این حال ، او به عنوان هارولد هیل در دبیرستان (مدرسه مسیحی مسیحی فلوریدا ) تولید فیلم مرد موسیقی بازیگر شد و با تجربه او نظر خود را تغییر داد. هنری تئاتر را در دانشگاه میامی تحصیل کرد و در سال ۲۰۰۶ فارغ التحصیل شد.وی در اکتبر ۲۰۱۲ با یار دلبند کالج خود ، کاترین استرینگر ازدواج کرد.

بیوگرافی Ch is ia Cama go–کریستیان کامارگو

کریستین کامارگو  متولد مینیک در شهر نیویورک ، پسر بازیگر ویکتوریا ویندام و وندل مینیک است. او نوه بازیگر رالف کامارگو است . وی فارغ التحصیل کالج هوبارت در سال ۱۹۹۲ است . او مدیر برنامه WEOS ، ایستگاه رادیویی عمومی کالج بوده است.کامارگو فارغ التحصیل مدرسه جولیاریمی باشد ، جایی که وی عضو گروه ۲۵ درام بخش (در سالهای ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۲) بود. او در سال ۱۹۹۶ در تولید برادوی از Skyligh دیوید هار با مایکل گامبون (جایزه جهانی تئاتر) اجرا کرده است کامارگو برای  شرکت در  افتتاحیه تئاتر گلوب شکسپیر در Sou hba k به انگلستان رفت بود که در آنجا با همسر آینده اش ، بازیگر انگلیسی ، جولیت ریلانس ملاقات کرد در نوامبر ۲۰۰۸ ، کامارگو با جولیت ریلنس ازدواج کرد .

A chie Madekwe-@a chmadekwe-بیوگرافی آرچی مَدِکو

بیوگرافی Nes a Coope _نستا کوپر

نستا کوپرمتولد( دسامبر ۱۱، ۱۹۹۳) ۲۰ شهريور ۱۳۷۲   در کشور کانادا می باشد او بهترین بازیگر زن برای نقش های  خود  دنی بارنز در فیلم   واقعیت بالا و همچنین  شانون در لبه هفده است . از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ کوپر نقش اصلی شخصیتی به نام  کارلی شانون در سریال مسافران داشت . در سن هفت سالگی، کوپر به کورتنی ، جزیره در  ونکوور نقل مکان کرد، خانواده او تمام تلاش خود را کردند تا او در کودکی ، حرفه ای را در هنر دنبال کند. پس از پایان دوره دبیرستان ، او برای فرصت های بیشتر حضور در  فیلم به ونکوور نقل مکان کرد . او شروع به همکاری با  پیتر ون Auke (برادر آدم مریل ون Auke )، تولید کننده فیلم   واقعیت بالا کرد ، . در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۱۷ با شخصی درشت هیکل به نام  جونو ازدواج کزده است

بیوگرافی Yadi a Hele a Gueva a-P ip

Yadi a Hele a Gueva a-P ip (زاده ۲۲ مه ۱۹۹۵)   ۱ خرداد ۱۳۷۴ بازیگر صحنه و تلویزیون آمریکایی است که بیشتر به خاطر کارش در S a T ek: Discove y ، Supe a u al و See مشهور است .

بیوگرافی Mojea A ia–آریا موژان

آریا در سیدنی استرالیا به دنیا آمده است. او از همان ابتدا کودکی علاقه خود را به بازیگر نشان داده تا جایی که  شروع به آموختن دروس بازیگری از شش سالگی کرده . آریا  در چهارده سالگی در کلاس های پیشرفته (بزرگسالان) در انستیتوی ملی هنرهای نمایشی (NIDA) شرکت می کند . وی در سال ۲۰۰۴ بورس تحصیلی را به دبیرستان هنرهای نمایشی کالج مک دونالد بدست می آورد . در سال ۲۰۰۵ او در فیلم سینمایی C oss Life به کارگردانی کلر مک کارتی ، که در جشنواره فیلم سیدنی به عنوان بهترین فیلم انتخاب شده  نقش اصلی را به عهده داشت. وی بعداً به لس آنجلس نقل مکان کرد.

بیوگرافی Lau e Glazie -لورن گلیزیر

لورن کریستی گلایزر (زاده در Kelow a ، بریتیش کلمبیا ، کانادا) بازیگر سینما و تلویزیون کانادایی است.در سال ۲۰۱۹ ، Glazie به عنوان یک شخصیت عود کننده در فصل ۲ درام جنایی نتفلیکس Mi dhu e ظاهر شده . Glazie در درام علمی تخیلی استیون نایت ( see )حضور دارد  . این سریال برای شبکه  Apple TV تولید می شود.در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۸ ، Glazie در فیلم Spa ow Red Fox’s Twe ie h Ce u y Fox داشت  در نقش جنیفر لارنس و جوئل ادبرتون بازی كرد.  دیگر فیلم های  Glazie شامل Boy E ased ، Go e Gi l ، G ace و F a kie و Big Li le Lies است..Glazie که  در کانادا  به دنیا  بعداً در موسسه تئاتر و فیلم Le S asbe g در لس آنجلس تحصیل کرد. و در این شهر زندگی کرده است

در این مقاله قصد اسپویل کردن سریال را نداشته و فقط جزئیات اصلی این سریال را برای شما بازگو کردیم و امیدواریم با دیدن این سریال از آن لذت ببرید.

بیوگرافی و اکانت لایو اینستاگرام بازیگران فصل اول سریال دیدن یا see  را برای شما قرار دادیم امید واریم لذت برده باشید.

معرفی بازیگران و شخصیت های اصلی سریال See معرفی شخصیت‌های سریال بینایی

معرفی بازیگران و شخصیت های اصلی سریال See

در این مطلب قصد داریم به معرفی بازیگران و شخصیت های اصلی سریال See بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از سریال See و داستان اولیه و بررسی فصل اول و دوم به مطلب بررسی سریال See مراجعه کنید.

انتشار اولیه: ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

به روز شده: ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ (به روز شده)

مطالب مشابه:

معرفی شخصیت ها و بازیگران گروه The Seve از سریال The Boys (جدید)

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال Be e Call Saul (جدید)

معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Walki g Dead (شخصیت‌های زنده)

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال Walki g Dead (شخصیت‌های مرده)

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال The Wi che

معرفی شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال Mo ey Heis

معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال Peaky Bli de s پیکی بلایندرز

معرفی شخصیتهای انیمه A ack o Ti a حمله به تایتان

معرفی شخصیتهای اصلی سریال The Ma dalo ia

معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال Viki gs

 (خطر اسپویل برخی اتفاقات فصل اول و دوم، با این حال از اسپویل اتفاقات مهم خودداری شده است.)

معرفی بازیگران و شخصیت های اصلی سریال See

بابا واس (Baba Voss)

بابا واس شخصیت اصلی سریال See محسوب می‌شود. او به عنوان رئیس قبیله آلکنی، جنگجویی بی‌باک، رهبری قدرتمند و سرسخت شناخته می‌شود. اولویت او امنیت فرزندان، خانواده و جامعه‌اش است. در فصل اول او برای حفظ قبیله خود در برابر Wi chfi de ها، تلاش زیادی کرد. خواه برای مبارزه با دشمنانی که امنیت قبیله را تهدید می‌کردند یا حرکت به مکانهای جدید باشد او همیشه اولویت را نجات دیگران در نظر گرفته است. او زن حامله‌ای (ماگرا کین) را در ابتدای سریال نجات داده و پناه می‌دهد و بعد به همسری برمی‌گزیند. در ادامه برای حفظ فرزندان دوقلوی خود، هانیوا و کوفون، از دست ویچ فایندرها، بابا واس سعی کرد حس بینایی آنها را مخفی نگه دارد. در تلاش برای نجات آنها او همیشه خود را به خطر انداخته و از خودگذشتگی‌های زیادی برای فرزندخوانده‌هایش انجام داده است. جیسون موموآ بازیگر ۴۲ ساله آمریکایی نقش بابا واس در سریال See را برعهده دارد. او به خاطر هیکل تنومند و صورت خشنش در نقش‌های جدی حضور یافته و طرفداران زیادی دارد. بازی در نقش آکوامن در سری فیلم‌های DC و همینطور بازی در نقش کال‌ دراگو در سریال بازی تاج و تخت از معروفترین نقش‌‌آفرینی‌های دوره بازیگری او محسوب می‌شود. او همچنین در فیلم علمی تخیلی Du e که در اواخر سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد، حضور یافته است. جیسون موموآ در حال حاضر بیش از ۱۶ میلیون نفر در اینستاگرام دنبال کننده دارد.

ملکه کین‌ (Quee Ka e)

فرمانروای مطلق پادشاهی پایان (Paya ) و عضو خانه کین، او ملکه‌ای بی‌روح، سرسخت و بدون رحم است. ملکه کین آخرین بازمانده از خاندانی است که قدرت الکتریسیته را در اختیار داشتند. کاخ او سد کانزوا بود که برق آن بخشی از دینِ حکومت او محسوب می‌شد! با این حال ملکه کین از جمله بی‌خرد‌ترین حاکمان زمان خود محسوب می‌شود. او یک تندروی مذهبی است و در حالی که خودش حتی اعتقاد قلبی به دین و آئینش ندارد با تمام وجود خود را فرستاده خدا معرفی می‌کند و افراد بینا را جادوگر خطاب کرده و دست به هر نوع جنایتی در این راه می‌زند. او گروهی از ارتش خود با نام ویچ فایندرز یا جادوگریاب‌ها را برای پیدا کردن جرلامارل و بعد فرزندانش راهی ماموریتی بیست ساله می‌کند اما در ادامه متوجه می‌شوید که این یک روی سکه است و او برای تحت کنترل گرفتن قدرت بینایی در تکاپو است. سیلفیا هوکس بازیگر ۳۸ ساله هلندی در نقش این ملکه منفور ایفای نقش کرده است. بازی او قابل توجه و متفاوت است اما شخصیت ملکه چنگی به دل نمی‌‌زند و جزو شخصیت‌های منفور سریال محسوب می‌شود! 

ماگرا کین (Magh a Ka e)

ماگرا کین بعد از هم بستری با جرلامارلِ بینا توسط ملکه کین ترد شده و پا به فرار می‌گذارد. جادوگریاب‌ها حدود بیست سال در جستجوی او و فرزندانش بودند و او که تنها و باردار بود توسط بابا واس رئیس قبیله آلکنی به همسری برگزیده می‌شود. ماگرا دو فرزند بینا به نام‌های هانیوا و کوفون را به دنیا می‌آورد و از ابتدا از آنها می‌خواهد که قدرت‌ بینایشان را از دیگران مخفی کنند و مانند افراد نابینا رفتار کنند. وقتی پای محافظت از خانواده و فرزندانش در میان باشد او دست به هر فداکاری می‌زند. او برخلاف خواهرش دارای شخصیتی باثبات و خردمند است. شاید او در آینده بتواند یک ملکه مقتدر و عادل شود و دنیای سریال See را به جای بهتری برای مردمانش تبدیل کند. هرا هیلمار بازیگر ۳۲ ساله ایسلندی در نقش ماگرا ایفای نقش کرده است. او در فیلم‌ها و مجموعه‌های تلوزیونی نه چندان معروفی قبل از سریال See حضور یافته بود که از مهمترین آنها می‌توان به فیلم Life i a Fishbowl محصول سال ۲۰۱۴ اشاره کرد.

ایدو واس (Edo Voss)

ایدو واس به عنوان برادر کوچک‌تر باباواس در فصل دوم به جمع شخصیت‌های سریال اضافه شد. او فرمانده کل ارتش شهر T iva es است و کینه‌ی دیرینه‌ای از برادرش در دل دارد. این دشمنی بدین دلیل است که باباواس پدرشان را به قتل رسانده است و به نظر می‌رسد بابا او را در کودکی مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار داده است. پس ایدو دست به هرکاری می‌زند تا انتقام خود و پدرش را از بابا واس بگیرد. از نظر ایدو واس استفاده از بینایان در میدان نبرد یک تاکتیک نظامی هوشمندانه محسوب می‌شود. او با فرستادن یک دانشمند به درون دار و دسته جرلامارل قصد دارد به سلاح‌های مرگباری دست یابد که مسلما در آینده‌ی سریال تاثیرگذار است. دیو باتیستا کشتی‌کج کار سابق و بازیگر ۵۲ ساله آمریکایی در نقش ایدو واس در فصل دوم به سریال بینایی ملحق شده است. او بیشتر در فیلم‌های اکشن حضور پررنگ دارد. بیشترین محبوبیت او بخاطر بازی در نقش D ax در سری فیلم‌های Gua dia s of he Galaxy از دنیای سینمایی مارول و همینطور نقش‌آفرینی در فیلم Blade Ru e 2049 محصول سال ۲۰۱۷ است. او بیش از ۳ میلیون نفر در اینستاگرام دنبال کننده دارد. باتیستا در فیلم Du e نیز هم‌بازی جیسون موموآ است.

معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال See

تاماچی جون (Tamac i Ju )

تاماچی جون فرمانده جادوگریاب‌های ملکه کین است. او برای اطاعت از امر ملکه و پیدا کردن فرزندان جرلامارل دست به هرکاری زد و برای مقابله با جادوی بینایی هزاران نفر از جمله زنان و کودکان را از دم تیغ گذراند. او ژنرالی مقتدر و خشن است که ارتش ملکه را رهبری می‌کند. او وفادارانه از قوانین و مناسک تعیین شده توسط ملکه کین پیروی می‌کند. اما وقتی متوجه جنون ذاتی ملکه می‌شود (بعد از نابودی کانزوا توسط ملکه) از او روی برمی‌گرداند. او از اولین کسانی است که از ماگرا کین می‌خواهد که به جای ملکه مجنون جایگاه او را از آن خود کند اما… کریستیان کامارگو بازیگر، تهیه کننده و کارگردان ۵۰ ساله آمریکایی در نقش تاماچی جون بازی عمیق و زیبایی را از خود به نمایش گذاشته است. بازی او را پیشتر در سریال دکستر در نقش B ia Mose یک قاتل زنجیره‌ای که دبرا عاشقش می‌شود و دکستر نیز در صدد سلاخی آن است به یاد داریم!

پاریس (Pa is)

پاریس از بزرگان قبیله آلکنی محسوب می‌شود. او رابطه‌ای بسیار قوی با بابا واس دارد و او و خانواده‌اش را مانند خانواده خود دوست دارد و باباواس نیز او را محرم اسرار خود می‌داند. خرد ذاتی او بابا واس را به ویژه در مواقع بحرانی راهنمایی می‌کند. او به معنای واقعی کلمه دارای قدرت‌های ماورایی است و اتفاقات تلخ و خطرات در حال وقوع را حس می‌کند. او هانیوا و کوفون را مانند فرزندانش دوست دارد و از زمان تولد مانند یک مربی در کنارشان قرار می‌گیرد. بعد از بزرگ شدن هانیوا و کوفون با تمام مخالفت‌های ماگرا او فردی بود که به آنها کتاب‌های جرلامارل را داد تا آنها بتوانند از علم و اسرار انسان‌های بینا مطلع شوند. الفری وودارد بازیگر ۶۸ ساله آمریکایی در نقش پاریس در سریال بینایی ایفای نقش می‌کند. او از مطرح‌ترین بازیگران سریال محسوب می‌شود و سریال‌ها و فیلم‌های زیادی در کارنامه‌اش وجود دارد. او جوایز زیادی در دوران بازیگریش کسب کرده که از آن جمله می‌توان به نامزدی دریافت جایزه اسکار بازیگر مکمل زن برای فیلم C oss C eek محصول سال ۱۹۸۳ اشاره کرد. همچنین او ۱۶ بار نامزد جایزه امی بوده که چهار بار برنده این جایزه شده است.

جرلامارل (Je lama el)

جرلامارل مرد بینای داستان است. او بینایی را تبلیغ می‌کند و خود را فرد منتخب معرفی می‌کند. او پدر بیولوژیکی فرزندان ماگرا و چندین فرزند بینای دیگر است. او در یک زندان قدیمی پایگاهی را راه اندازی می‌کند تا بتواند با گسترس بینایی علم‌های نابود شده گذشته را بازسازی و جمع‌آوری کند و انسان را به دوران قبل از کوری بشر بازگرداند. وقتی فرزندانش نوزاد بودند، او به بابا واس کلیدی را می‌دهد تا هانیوا و کوفون در نوجوانی بتوانند با سواد و علم بینایان پرورش یابند. او خود را منتخب و به نوعی پیامبر زمانه می‌داند و قصد دارد زندگیِ بشرِ کور را دگرگون سازد. او می‌خواهد پلی بین دنیای تاریک و دنیایی بهتر باشد. وقتی به فرزندانش هانیوا و کوفون برخورد می‌کند پرده از رازهای عجیبی برداشته می‌شود و او ذات واقعی خود را نشان می‌دهد و در ادامه رو به رویی دوباره او با بابا واس از بهترین بخش‌های سریال محسوب می‌شود. جوشوا هنری بازیگر و خواننده ۳۷ ساله‌ی کانادایی آمریکایی این نقش را ایفا کرده است.

معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال See

لرد هارلان (Lo d Ha la )

لرد هارلان فردی زیرک و تشنه قدرت است که رهبریِ شهرِ مرفه پنسا را برعهده دارد. وقتی دو خواهر کین به نزد او برای کمک آمدند، او برای بدست آوردن قدرت با حیله‌گری به هر دو خواهر نزدیک شد. به نظر می‌رسد او ماگرا را پل با ثبات‌تری نسبت به ملکه کین برای رسیدن به اهدافش دید (به خاطر ثبات اخلاقی و فکری) و از او خواستگاری کرد و ماگرا نیز برای اینکه نظر مردم پنسا را بدست بیاورد و قدرت را در دست بگیرد، با این ازدواج سیاسی موافقت کرد. اینکه چه نقشه‌ی پشت پرده‌ای در سر او می‌گذرد فعلا مشخص نیست. تام میسون بازیگر ۳۹ ساله انگلیسی در نقش لرد هارلان در فصل دوم سریال بینایی ایفای نقش کرده است. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال Wa chme در آن سریال موفق ایفای نقش کرد.

هانیوا (Ha iwa)

هانیوا یکی از دوقلوهای بینایی است که از ماگرا متولد شده است. او و برادرش کوفون اهداف اصلی ملکه کین هستند. بنابراین هر دو به حفاظت و کمک بابا واس در سفرهای خود در سراسر جهان نیاز دارند. هانیوا، دختر مغرور، مصمم و قویی است و از برادر دوقلوی خود کوفون در مورد ریشه‌های واقعی‌اش کنجکاوتر است. او در استفاده از تیروکمان مهارت دارد و در آرزوی رسیدن به پدر واقعی‌اش جرلامارل و تغییر دنیا رویاپردازی می‌کند. نستا کوپر بازیگر ۲۷ ساله کانادایی در نقش هانیوا در سریال بینایی حضور یافته است.

کوفون (Kofu )

کوفون یکی دیگر از دو قلو‌های ماگرا و جرلامارل است. بعد از متولد شدن او و خواهرش جادوگریاب‌های ملکه کین به دنبال آن دو بیست سال به جستجو پرداختند. بابا واس از آنها در برابر تمام خطرها محافظت کرد. از این رو کوفون پدرش را به شدت دوست دارد. کوفون ، فرزند باهوش ماگرا، محتاط‌تر از خواهر دوقلویش هانیوا است. در حالی که هانیوا برای ساخت تیرو کمان از کتاب‌های پدرشان استفاده می‌کند اما او نمی‌خواهد از دانش موجود در آنها سوء استفاده کند. او از اینکه در یک جامعه نابینا متولد شده احساس شرمندگی نمی‌کند و قدردان کمک‌های دیگران است. آرچی مادکو بازیگر ۲۶ ساله انگلیسی نقش کوفون را در سریال ایفا کرده است. نقش‌آفرینی در فیلم Midsomma از مهمترین آثار کارنامه هنری او محسوب می‌شود.

باو لاین (Bow Lio )

باو لاین یکی از مهمترین یاران باباواس محسوب می‌شود. او در پیشبرد منافع قبیله آلکنی به باباواس کمک شایانی کرد. بیشتر مهارت او در مخفی‌کاری و جاسوسی است، به همین دلیل است که به نام “سایه” معروف است. او یک جنگجوی شجاع است و دوشادوش باباواس و برای آرمان‌های او می‌جنگد. او برای نجات جان باباواس و خانواده‌اش از خودگذشتگی‌های زیادی انجام داده است و باباواس نیز او را از بهترین یارانش می‌داند. یادیرا گوئوارا-پریپ بازیگر ۲۶ ساله آمریکایی در نقش بو لاین در سریال نقش‌آفرینی کرده است. او پیشتر در سریال‌هایی مانند S a T ek: Discove y و Supe a u al حضور داشته است.

در آینده شخصیت های مهم دیگر به این مطلب اضافه خواهد شد…

امیدواریم از مطلب “معرفی شخصیت‌ها و بازیگران اصلی سریال See “ لذت برده باشید تا بعد…

مطالب مرتبط:

داغترین‌ها

بررسی فیلم Top Gu : Mave ick
مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۲
بررسی سریال House of he D ago قسمت اول
معرفی فیلم Joke : Folie à Deux همکاری واکین فینیکس و لیدی گاگا در فیلم بعدی جوکر
مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۲
پیش نمایش بازی Diablo IV بازگشتِ تاریکی
بررسی فصل ششم سریال be e call saul تا قسمت آخر

آخرین مطالب به روز شده

معرفی بازی God of Wa : Rag a ok

معرفی فیلم جدید The Kille فیلم آینده‌ی دیوید فینچر «قاتل»

بررسی فیلم Top Gu : Mave ick

معرفی بازی Fo spoke آخرین اخبار، تریلر و تاریخ انتشار

معرفی بازی Go ham K igh s تاریخ انتشار، آخرین اطلاعات و…

معرفی بازی The Callis o P o ocol بازی وحشتناک پروتکل کالیستو

فیلم و سریال

معرفی فیلم جدید The Kille فیلم آینده‌ی دیوید فینچر «قاتل»
بررسی فیلم Top Gu : Mave ick
مورد انتظارترین سریال های سال ۲۰۲۲
بهترین سریال های سال ۲۰۲۲ تاکنون
باکس آفیس فیلم های ۲۰۲۲ فروش روز فیلم های هالیوود
بررسی سریال House of he D ago قسمت اول

بازی ویدئویی

معرفی بازی God of Wa : Rag a ok
معرفی بازی Fo spoke آخرین اخبار، تریلر و تاریخ انتشار
معرفی بازی Go ham K igh s تاریخ انتشار، آخرین اطلاعات و…
معرفی بازی The Callis o P o ocol بازی وحشتناک پروتکل کالیستو
مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۲
پیش نمایش بازی Diablo IV بازگشتِ تاریکی

آخرین مطالب بخش آموزشی

اصطلاح Rough a d Ready به چه معناست
اصطلاح As d y as a bo e به چه معناست
اصطلاحات در زبان انگلیسی چه کاربردی دارد؟
کالوکیشن یا هم نشینی چیست؟
اصطلاح A bo e of co e io به چه معناست
کالوکیشن Make a comme

فقط جیسوت مواوا که خیلی خوب است و موفق باشید

بازیگران سریال see

    نظرات بسته شده اند