خلاصه بازی تراکتور فولاد امروز


خلاصه بازی تراکتور فولاد امروز

تماشای آنلاین و پخش زنده بازی فولاد و تراکتور , پخش زنده بازی تراکتورسازی امشب جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ , پخش زنده فوتبال فولاد خوزستان و تراکتور تبریز


پخش زنده بازی فولاد و تراکتور امشب جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش دیلی فوتبال؛ بازی تیم های فولاد خوزستان و تراکتور تبریز در چارچوب بازی های هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران امشب جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۲۱:۳۰ به صورت زنده پخش خواهد شد.

گفتنی است؛ بازی فولاد و تراکتورسازی به صورت زنده از دیلی فوتبال پخش خواهد شد.

پخش زنده فولاد و تراکتور را از کدام شبکه ها دنبال کنیم؟

برنامه پخش زنده بازی تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی

اگر هنگام پخش زنده دیدار فولاد و تراکتور ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، نتیجه زنده بازی تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی در لیگ برتر را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.

نتیجه بازی فولاد و تراکتور در هفته سوم لیگ برتر

تنها دقایقی پس از اتمام دیدار فولاد و تراکتور نیز فیلم خلاصه بازی این دیدار بارگذاری می شود.

خلاصه بازی فولاد و تراکتور امشب جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱

دیدار فولاد خوزستان – تراکتور تبریز امشب جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ به صورت زنده و مستقیم از دیلی فوتبال پخش می شود.

شکست غیرمنتظره در روز ۶۰ هزار نفری

تراکتور ۱ – فولاد ۲؛ غافلگیری تبریز با دل شیر!

تیم فوتبال فولادخوزستان در اولین حضور افشین قطبی موفق شد با سه امتیاز حساس و ارزشمند به خوزستان بازگردد و اولین شکست قرمزپوشان تبریزی را هم در یادگار امام رقم زد.

به گزارش ورزش سه، افشین قطبی امروز و در آخرین دیدار نیم فصل اول فولاد وزستان فرصت حضور روی نیمکت این تیم را داشت و در پایان موفق شد، در بازگشت به ایران سه امتیاز از یک بازی حساس را بگیرد و تراکتور ازی را  در خانه با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد. گل اول این مسابقه روی یک فرار سریع توسط رضا میرزایی در دقیقه ۲۴ به ثمر رسید و نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت. در نیمه دوم باز هم این فولادی ها بودند که اینبار با یک ضریه پنالتی توسط شیمبا به گل رسیدند تا اختلاف دو برابر شود. در ادامه تراکتورسازی به صورت ناخودآگاه به جلو آمد ولی نداشتن مهاجم هدف سبب شد تا آنها نتوانند از فرصت های خود استفاده کنند و تک گل آنها در دقیقه ۷۶ هم روی ارسال یک ضربه کرنر به دست آمد. با این پیروزی ارزشمند فولادی ها که موفق شدند اولین شکست را به تراکتورسازی در حضور بیش از ۶۰ هزار هوادار در یادگار امام تحمیل کنند، با ۱۸ امتیاز به رتبه هشتم جدول رده بندی رفت و تراکتورسازی هم که ۲۶ امتیازی باقی ماند، تا رتبه ای بهتر از چهارم در پایان نیم فصل نداشته باشد.

جمعه ۲۳ آذرماه؛ ورزشگاه یادگار امام؛ تعداد تماشاگر: ۶۰ هزار نفر داور: بیژن حیدری، ایلدروم، عسگر محمدی؛ داور چهارم: یاسر همرنگ

ترکیب تراکتورسازی

سرمربی: محمد تقوی

ترکیب فولاد

سرمربی: افشین قطبی

کارت زرد

لوسیانو پریرا دقیقه ۷۰ و صابر حردانی دقیقه ۷۴ فولاد

احسان حاج صفی دقیقه ۹۰ از تراکتورسازی

شرح بازی

۲۵ دقیقه ابتدایی این بازی را می توان به تیم فولادخوزستان اختصاص داد؛ چرا که آنها بهتر از حریف توپ را در زمین به گردش در می آوردند و چند موقعیت گل هم ایجاد کردند که البته با واکنش های فروزان و بی دقتی بازیکنانشان از بین رفت. در دقیقه ۲۴ در نهایت روی یک حرکت سریع، تیم میهمان با ضربه رضا میرزایی پیش افتاد. پس از این گل، تراکتورسازی جلوتر آمد ولی آنها در بخش میانی اشتباهات زیادی داشتند و به همین دلیل نمی توانستند، خطری جدی را روی دروازه میهمان خود ایجاد کنند. پایان نیمه اول توام با ضربه ایستگاهی دانیال اسماعیلی فر بود ولی این توپ هم به جایی نرسید تا همه در انتظار نیمه دوم باشند. با شروع نیمه دوم، قطبی یک تعویض انجام داد و محمد تقوی دو تعویض؛ فولاد قصد دفاع از گلش و استفاده از ضدحملات را داشت و تراکتورسازی هم به چیزی جز گلزنی فکر نمی کرد. نتیجه این شد که در بیشتر دقایق بازی توپ از کناره ها روی دروازه فولاد خوزستان ارسال می شد ولی راه به جایی نمی برد. تراکتورسازی با خروج اروین و استوکس به شدت به مهاجم هدف احتیاج دارد و برای این مشکل باید راه حلی اندیشیده شود. در نهایت همانطور که پیش بینی می شد، تراکتورسازی نه روی یکی از توپ های در جریان بازی که روی یک ارسال توسط نقی زاده به گل رسید ولی باز هم سراسیمگی در حرکات تیمی آنها دیده می شد و حتی فولادی ها می توانستند در دقایق پایانی اختلاف را به دو افزایش دهند که ضربه شیمبا با اختلاف کمی راهی اوت شد.

شرح گل

فولادخوزستان (۱-۰): در دقیقه ۲۴ فولادخوزستان از یک ضدحمله به بهترین نحو استفاده کرد تا رضا میرزایی با پاس بسیار خوب مهدی زبیدی در موقعیت بسیار خوبی قرار بگیرد؛ وقتی میرزایی پس از چند گام حرکت با توپ به محوطه جریمه رسید، از زاویه ای بسته توپ را به دروازه شوت کرد و توپ پس از برخورد به دیرک عمودی نزدیک به فروزان، وارد دروازه شد.

فولادخوزستان (۲-۰): حرکت زبیدی در شرایطی که تعادل مناسبی هم این بازیکن نداشت، با اشتباه دانیال اسماعیلی فر به ضربه پنالتی تبدیل شد تا شیمبا برخلاف حرکت فروزان در دقیقه ۵۱ گل دوم فولادی ها را در ورزشگاه یادگار امام و در حضور ۷۰ هزار هوادار تبریزی ثبت کند.

تراکتورسازی (۲-۱): دقیقه ۷۶ ارسال کرنر توسط احسان حاج صفی روی تیرک اول با ضربه سر نقی زاده قطع شد تا اختلاف به حداقل برسد و بازی در دقایق باقی مانده جذاب تر شود.

بهترین بازیکن

مهدی زبیدی مقابل تراکتورسازی پاس گل اول را برای رضا میرزایی مهیا کرد و پنالتی منجر به گل شیمبا را هم او گرفت تا عنوان بهترین بازیکن زمین را به او اختصاص بدهیم.

اتفاق ویژه

بازگشت قطبی با پیروزی به لیگ ایران مهم ترین اتفاق این دیدار بود ولی به هیچ عنوان نمی توان از اولین شکست خانگی تراکتورسازان در حضور بیش از ۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه یاگار امام عبور کرد و این دو را در کنار هم می توان به عنوان دو اتفاق ویژه بازی نامگذاری کرد.

لحظات حساس:

دقیقه ۶۰: حرکت سریع و تکنیکی اسماعیلی فر با پشت سر گذاشتن دو مدافع راست تیم فولادخوزستان با شوتی قدرتمند همراه شد که مرادیان توپ را به محوطه بازگشت داد؛ در بازگشت علیرضا نقی زاده می توانست توپ را به گل تبدیل کند که ضربه او با برخورد به تیرک عمودی دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۶۲: ضربات مسعود شجاعی و سوگیتا در دو دقیقه مدافعین و دروازه بان فولادخوزستان را به دردسر انداخت. در این دقایق شاگردان محمد تقوی به شدت به دنبال رسیدن به اولین گل بازی هستند.

دقیقه ۶۴: شوت آرام بیت سعید از پشت محوطه جریمه به راحتی در اختیار فروزان قرار گرفت.

دقیقه ۷۵: یک ارسال دیگر به محوطه جریمه تراکتورسازی سبب شد تا موقعیت خوبی برای گلزنی ایجاد شود ولی نداشتن یک مهاجم هدف، یکی از مشکلات بزرگ تراکتورسازی است که قطعا در نیم فصل فکری به حال آن خواهد شد.

دقیقه ۸۲: شوت دانیال اسماعیلی فر در میانه های راه با مدافعین فولاد برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۳ ۹۰: تیم فولادخوزستان در یک ضدحمله توسط شیمبا با دروازه حریف تک به تک شد ولی ضربه مهاجم برزیلی فولاد با فاصله کمی راهی اوت شد.

حاشیه:

* در این بازی باز هم تبریزی ها استقبال خوبی از بازی تیمشان به عمل آورده اند و ۶۰ هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا می کنند.

* در ۱۵ دقیقه ابتدایی این مسابقه بیشتر شاگردان افشین قطبی صاحب توپ و میدان بوده اند.

* داور دو دقیقه وقت تلف شده برای نیمه اول مسابقه در نظر گرفت.

* اشکان دژاگه بازیکن باتجربه تراکتوری ها در این بازی روی نیمکت قرار گرفته است.

* هر دو تعویضی تراکتور یعنی قائم اسلامی خواه و مهدی زاده روی نیمکت ننشستند و به رختکن رفتند.

استاندار جدید آذربایجان شرقی در جمع هواداران تیم تراکتورسازی حضور پیدا کرد

خلاصه بازی تراکتورسازی ۱ – فولاد خوزستان ۲

گزارش خطا

کاربر گرامی ، به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

خلاصه بازی تراکتور فولاد امروز

    نظرات بسته شده اند