خوشی کاپور


خوشی کاپور

خوشی کاپور به زودی بازیگر می‌شود.


سری دوی نخستین ستاره زن در سینمای هند چند سال پیش در دوبی درگذشت. در زمانی که او دنیا را ترک کرد دختر بزرگش، جانوی، مشغول فیلمبرداری نخستین فیلم خود «طپش» بود.جانوی کاپور در این چند سال در پروژه های مختلفی ایفای نقش کرده هر چند از لحاظ استعداد بازیگری فرسنگ‌ها از مادر خود فاصله دارد.اکنون خوشی کاپور دختر دوم سری دوی، که سال گذشته در یک مدرسه فیلمسازی در شهر نیویورک مشغول گذراندن دوره بود، قرار است به صنعت سینما ملحق شود.این خبر را پدر او، بانی کاپور اعلام کرد.بانی کاپور تهیه‌کننده اما تصریح کرد که قرار نیست دخترش در فیلمی به تهیه کنندگی او برای نخستین بار مقابل دوربین برود.بانی کاپور گفت:«ترجیح می‌دهم خوشی توسط کارگردان و تهیه کننده دیگری به دنیای سینما معرفی شود.دلم می‌خواهد خوشی کاپور جایگاه خودش را پیدا کند.او قرار است توسط فردی به دنیای سینما معرفی شود که من برایش احترام قائل هستم و همکاری با او سالم و امن است.»بانی کاپور،برادر کوچکش سانجی کاپور را در فیلم «عشق» در سال۱۹۹۵ مقابل تبو به دنیای سینما معرفی کرد.این فیلم را ساتیش کوشیک کارگردانی کرده بود.جاوید اختر، فیلمنامه نویس شعله فیلمنامه را نوشته بود.اما مدتها طول کشید تا «عشق» بتواند در سالن های سینما عرضه شود.بانی کاپور در این رابطه گفت:«آنیل کاپور ،برادر دیگرم کماکان بازیگری با موقعیت تثبیت شده است.اما من برادر خوبی برای سانجی و معرفی او نبودم.»سری دوی در یکی از آخرین مصاحبه های خود گفته بود که صنعت سینما مناسب جانوی به دلیل روحیه شکننده ای که دارد ،نیست .اما خوشی به دلیل شخصیت محکم تر،خونسردترش بیشتر مناسب سینماست. 

جانوی کاپور ( جاهانوی کاپور ) در سومین سالگرد مرگ مادرش سریدوی دست نوشته ای از او در اینستاگرام منتشر کرد

جاهانوی کاپور پستی را در صفحه اینستاگرام خودش به مناسبت سومین سالگرد مادرش سریدوی منتشر کرد.در این عکس که ظاهرا دست خط سریدوی است نوشته شده :من تو ( جانوی کاپور ) را دوست دارم ، تو بهترین فرزند دنیا هستی !!!

جانوی و خواهرش خوشی کاپور به همراه پدرشان بونی کاپور روز سه شنبه به احترام سریدوی یک مراسم سنتی هندی به نام puja انجام دادند.سری دیوی در سفری در دبی فوت کرد.و علت مرگ عجیب او غرق شدن در وان حمام بود.

جدیدترین عکس سردیوی قبل از مرگ

جانوی کاپور کیست

جانوی کاپور دختر بزرگ بازیگر افسانه ای سریدوی و Bo ey Kapoo است. وی ۱۳۷۵۱۲۱۶ در بمبئی ، هند متولد شد. پدرش بونی کاپور تهیه کننده فیلم و مادر سریدوی بازیگر مشهور بالیوود است.او در مدرسه بین المللی Dhi ubhai Amba i ، یک مدرسه نخبه معتبر در بمبئی تحصیل کرده است. وی پس از گذراندن دوره متوسطه ،برای ادامه تحصیل در رشته بازیگری به ایالات متحده آمریکا نقل مکان کند. جانوی اولین بازی خود را با فیلم Dhadak در سال ۲۰۱۸ انجام داد. او همچنین برای فیلم Dhadak برنده جایزه Zi e Ci e برای بهترین بازیگر نقش اول زن شد. فیلم بعدی او Gu ja Saxe a در سال ۲۰۲۰ اکران می شود.

برادر او A ju Kapoo هم یکی از بازیگران معروف بالیوودی است.او همچنین در شبکه های اجتماعی فعال است و بیش از ۱۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

خوشی کاپور

    نظرات بسته شده اند