رنگ موی مش یخی


رنگ موی مش یخی

جدید ترین و جذابترین مدل های مش روی موی مشکی ۲۰۲۲ – ۱۴۰۱شامل انواع مش یخی روی موی مشکی ، مش سوزنی روی موی مشکی و هایلایت روی موی مشکی …


۱۴ مدل جذاب مش روی موی مشکی | جذابترین مدل های مش یخی ، مش سوزنی و هایلایت

با جذاب ترین رنگ و مش های پر طرفدار شامل مش یخی ، مش سوزنی و هایلایت در طیف های روشن و تیره آشنا شوید و

انواع مش های پر طرفدار تیره و روشن

مش مو یکی از پر طرفدارترین کارهایی است که خانم ها می توانند روی موهای خود انجام دهند. مش کردن موها دارای انواع بسیار متنوعی است. از آنجایی که رنگ موهای بسیاری وجود دارد بنابراین می توان ترکیب مختلفی از آن ها را در آورد که زیبایی بی نظیری به موها می دهند. این روزها یک دست کردن موها دیگر باب نیست و اکثرا موهای خود را با بیش از یک رنگ، زیبا می کنند. روش های مختلفی مانند بالیاژ، آمبره، سامبره، هایلایت ، مش و … می توانند گزینه های مناسبی برای خارج کردن رنگ موها از یکدستی باشند. از این رو تصمیم داریم شما را با انواعی از رنگ مش های پر طرفدار در طیف های روشن و تیره آشنا کنیم.

همچنین شما میتوانید بعد از انتخاب رنگ و مش دلخواه خود از خدمات تخصصی رنگ و مش در منزل هماناز استفاده کنید و سخت ترین رنگ و مش ها را به صورت تضمینی و در راحتی منزل خود بدون ماندن در ترافیک و اتلاف وقت دریافت کنید . برای رزرو نوبت کافی ست از طریق واتساپ درخواست آرایشگر سیار نمایید . کارشناسان ما اماده پاسخگویی و اعزام رنگ و مش کارهای حرفه ای به منزل شما هستند

انواع مش روی موی مشکی 

موی مشکی می تواند بهترین زمینه برای انواع مش مو باشد. رنگی نیست که روی موی مشکی زیبا نشود. چرا که رنگ موی مشکی با همه ی رنگ ها همخوانی دارد و هر رنگی در کنار آن جلوه ی خاص خود را دارد. مش روی موی مشکی مناسب برای همه ی خانم ها در هر سنی است. دختر خانم های جوان می توانند رنگ های فانتزی و روشن را روی موهای مشکی خود در بیاورند. مش روی موی مشکی جذابیت زیادی دارد و موهای شما را از یک رنگی و یک دستی خارج می کند. در ضمن ظاهر شما را جوان و پوست شما را روشن نشان می دهد. یکی از زیباترین رنگ ها برای مش موی مشکی، رنگ یخی است. مش یخی به همه رنگ پوست می آید و به طرز شگفتی باعث زیبایی بیشتر شما می شود.

۱– مش یخی روی موی مشکی

موهای مشکی با مش های یخی سفید را اگر پوست روشن و سفید دارید حتما انتخاب کنید چرا که به پوست های روشن خیلی می آید. اگر می خواهید چهره ای جوان تر و شیک تر داشته باشید مش سوزنی یخی را روی موهای مشکی خود در آورید و حالتی جذاب و دلنشین را به صورت خود ببخشید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۲– مش موی آبی یخی

مش موی آبی یخی رنگی بسیار شیک و جذاب است که گزینه خوبی برای موهای مشکی شما می باشد. آبی یخی رنگی بین طوسی و آبی می باشد. این دو رنگ هر دو روی موهای مشکی جلای خاصی دارند و ترکیب آن ها می تواند موها را بسیار خوش رنگ و خاص کند.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۳- مش سوزنی روی موی مشکی

مش سوزنی بسیار ظریف و زیبا است که می تواند روی انواع رنگ مو به خصوص رنگ موی مشکی به خوبی خودنمایی کند. اگر می خواهید دسته های باریک و ظریفی از موهای خود را مش کنید از مش سوزنی استفاده کنید. این مش روی موهای مشکی یک اثر هنری بسیار زیبا را ایجاد می کند. مش سوزنی روی موی مشکی اولین انتخاب خانم های سخت پسند است که به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. انواعی از رنگ های مش سوزنی روی موی مشکی را می توانید امتحان کنید و یک رقص موی زیبا در موهایتان ایجاد کنید. مش سوزنی روی موی مشکی می تواند جلوه ای بسیار مرتب و تمیز روی موهای مشکی شما داشته باشد. پس تعلل نکنید و حتما از آن روی موهای مشکی خود استفاده کنید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۴- مش یخی 

مش یخی را می توانید روی انواع رنگ مو به کار برید. مش یخی روی موی قهوه ای تیره، مش یخی روی موی آبی یا سورمه ای، مش یخی روی موهای مشکی و … . اما اگر به دنبال یک ترکیب رنگ زیبا روی موهای خود هستید، مش یخی روی موی مشکی را انتخاب کنید. مش موی مشکی با انواعی از رنگ ها نظیر رنگ مش استخوانی، کاراملی، عسلی، زیتونی، مش دودی روی موی مشکی و … انجام می شود. اما مش یخی می تواند یک حرکت خلاقانه روی موی مشکی شما باشد که جذابیت زیادی دارد. اگر شما هم تصمیم به انجام مش موی مشکی دارید، از مش یخی غافل نشوید و آن را در اولویت های خود قرار دهید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۵- مش سوزنی یخی

همان طور که گفتیم مش سوزنی روی موی مشکی می تواند ظاهری بسیار زیبا و شیک را برای موهایتان ایجاد کند. اما در بین این همه رنگ مش، مش سوزنی یخی چیز دیگری ست. مش یخی روی موی مشکی تضاد بسیار زیبایی را ایجاد می کند و زیبایی خیره کننده ای دارد. اما زمانی که مش سوزنی یخی را روی آن به کار می برید جذابیت موهای خود را چندین برابر می کنید. در مش سوزنی یخی رشته های نازکی از موهای شما مانند آبشار روی مو قرار می گیرند و حالت خاصی به چهره ی شما می دهند. پس می تواند اولین و مطمئن ترین انتخاب شما برای مش موی مشکی باشد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۶– مش عسلی روی موی مشکی

رنگ عسلی یکی از رنگ های بسیار شیک و جذاب برای موهای مشکی است که ترکیب خوبی را با موهای مشکی به موهای شما می دهد. برای داشتن این مش می توانید ابتدا پایین موهای خود را دکلره کنید و با رنگ عسلی موهایتان را رنگساژ کنید. این رنگ مش روی موهای مشکی خیلی ناز و چشم نواز می شود و یک رنگ گرم را برای موهای شما به ارمغان می آورد که گزینه مناسبی هم برای فصل زمستان است.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۷– مش شرابی روی موی مشکی

رنگ شرابی نیز روی موهای مشکی بسیار زیبا می شود. می توانید آن را روی موهای بلند و کوتاه خود به نمایش بگذارید اما روی موهای کوتاه آن هم با تراکم کم گزینه ای ایده آل تر می باشد. برای داشتن چهره ای جذاب و جسورانه مش موی شرابی گزینه مناسبی می باشد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۸– مش بلوند پلاتینه روی موی مشکی

از آنجایی که رنگ بلوند پلاتینه تفاوت زیادی با موهای مشکی شما دارد بنابراین می توان ترکیب بسیار جالب و جذابی را روی موهای شما بسازد. این دو رنگ در تضاد با هم هستند و جلوه و زیبایی موهای شما را چند برابر می کنند. در فصل تابستان می توانید از این رنگ مش مو استفاده کنید و بهتر است میزان تراکم آن در موهایتان زیاد باشد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۹– مش خاکستری روی موی مشکی

رنگ خاکستری یا طوسی رنگی بسیار زیبا و جذاب برای موها می باشد که روی موهای مشکی جذابیت و جلای بسیاری خواهد داشت. این رنگ را می توانید با مش سوزنی یا مش تکه ای روی موهای خود در آورید تا زیبایی چشمگیری را از آن موهای خود کنید. بهترین کار برای موی مشکی این است که از مش های روشن مانند خاکستری یا دودی استفاده کنید و موهای خود را به همین آسانی زیبا کنید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۰– مش قرمز روی موی مشکی

رنگ موی قرمز و مشکی در کنار هم، یک هارمونی بسیار زیبا برای موهایتان می سازد. زیبایی این دو رنگ در کنار هم قابل انکار نیست و از آنجایی که همیشه مد است می توانید آن را در هر زمانی روی موهای خود انجام دهید. مش قرمز روی موهای مشکی هم به کسانی که پوست روشن دارند می آید و هم کسانی که پوست سبزه دارند. مش موی قرمز به چهره شما رنگ و جلا می بخشد و چهره ای گیرا را از آن شما می کند.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۱– مش قهوه ای روی موی مشکی

رنگ قهوه ای را می توانید در طیف های مختلف روی موهای مشکی خود بگذارید. قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و قهوه ای متوسط هر سه بر روی موهای مشکی بسیار جذاب و شکیل می شوند. می توانید ترکیبی از رنگ های قهوه ای را روی موهای مشکی خود بگذارید. این دو رنگ، رنگ های طبیعی هستند و چهره شما را کاملا طبیعی نشان می دهند. اگر رنگ پوستتان سبزه و سفید است این رنگ مو بسیار به شما می آید اما در صورتی که رنگ پوستتان زرد یا گندمگون است این مش گزینه مناسبی برایتان نمی باشد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۲– مش بنفش روی موی مشکی

اگر طرفدار موهای روشن و فانتزی است رنگ هایی مانند آبی، بنفش و صورتی گزینه بسیار مناسبی هستند. اگر به دنبال مد و زیبایی هستید رنگ های فانتزی را انتخاب کنید که باعث شادابی و نشاط چهره شما می شوند.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۳– مش نسکافه ای

این رنگ مش روی موهای مشکی بسیار زیبا و جذاب می شود. می توانید مش سوزنی با تراکم کم از رنگ نسکافه ای روی موهای خود بگذارید و باعث پر پشت دیده شدن موهای خود شوید. اگر خواهان زیبایی در عین سادگی هستید این رنگ مش گزینه ای مناسب برای شما می باشد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۴– مش زیتونی روی موی مشکی

رنگ زیتونی، رنگی بسیار زیبا می باشد که می توانید با مش کردن آن روی موهای مشکی خود، جذابیت چهره خود را چندین برابر کنید. مش زیتونی و مشکی در کنار هم باعث می شوند که شما موهای جذابی داشته باشید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۵– مش فندقی روی موی مشکی

رنگ فندقی نیز رنگی پر طرفدار و محبوب در میان خانم هاست که در کنار رنگ مشکی ترکیبی زیبا و دلنشین را می سازد. می توانید موهای خود را با مش تکه ای فندقی کنید و این دو ترکیب زیبا را در کنار هم به جلا برسانید.

۱۶– مش صورتی روی موی مشکی

رنگ صورتی نیز برای دختر خانم های جوان که خواهان چهره ای بشاش و روشن هستند گزینه مناسبی است. اگر رنگ پوست شما سفید و روشن است مش صورتی روشن یا تیره روی موهای مشکی شما می تواند یک رنگ خاص را بسازد. البته بهتر است این مش را با تراکم بالا و روی موهای بلند انجام دهید تا شاهد زیبا به نظر رسیدن موهایتان شوید.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

۱۷– مش سورمه ای روی موی مشکی

رنگ مشکی به تنهایی رنگی بسیار شیک و جذاب است. و اما مش سورمه ای روی موهای مشکی می تواند ترکیب رنگی بسیار زیبا و خواستنی را بسازد. این رنگ هم روی موهای کوتاه و هم روی موهای بلند زیبایی خاص خود را دارد اما مش سورمه روی موهای کوتاه حالتی زیباتر و جذاب تر را می سازد.

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

خدمات مش مو در منزل

خدمات مش مو در منزل با آرایشگر در منزل هماناز

مش کردن مو باعث می شود رنگ موهای شما زیباتر و چشمگیر تر شود. در واقع دیگر موهای شما یک رنگ و ساده نیستند و با مش کردن می توانید رنگ زمینه موهایتان را نیز زیباتر کنید. انجام مش مو اگر چه در ظاهر ساده و راحت به نظر می رسد اما در اصل نیاز به آموزش مش دارد. اینکه چه رنگ مشی را روی موهای پایه خود قرار دهید و این که چه ترکیب رنگ هایی در کنار هم بهتر هستند را هرکسی نمی تواند تشخیص دهد و نیاز به تجربه بالایی دارد. از طرفی مهم است رنگ مشی که انتخاب می کنید به رنگ چشم ها و پوست شما بیاید. پس نمی توانید به راحتی هر رنگی را که مد نظرتان است با هم ترکیب کنید. بنابراین خوب است از یک آرایشگر ماهر و حرفه ای کمک بگیرید تا موهایتان زیبا و بی نقص باشد. اما این روزها با توجه به وجود شرایط کرونایی به آرایشگاه رفتن یک ریسک بزرگ به شمار می آید و خیلی افراد سعی می کنند خدمات زیبایی خود را در منزل انجام دهند. هماناز یک مجموعه معتبر با سال ها تجربه دارای آرایشگران ماهر است که به شما کمک می کنند رنگ مش زیبایی داشته باشید. شما می توانید خدمات مش مو را در منزل خود توسط آرایشگران ماهر هماناز دریافت کنید و نهایت رضایت را از رنگ موهای خود داشته باشید. برای دریافت خدمات تخصصی رنگ و مش از هماناز در منزل خود، می توانید همین حالا از طریق تماس با ما و یا ارسال پیام از طریق واتساپ نوبت خود را دریافت کنید.

رنگ موی مش یخی

    نظرات بسته شده اند