زمان پخش والیبال لیگ جهانی


زمان پخش والیبال لیگ جهانی

بازی والیبال امروز ساعت چنده و کی است؟ نتیجه و ساعت بازی بعدی والیبال ایران در قهرمانی جهان ۲۰۲۲ و زمان بازی والیبال ایران امروز در جام جهانی والیبال ۲۰۲۲


والیبال ایران امروز ساعت و زمان بازی والیبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

برنامه مرحله مقدماتی جام جهانی والیبال ۲۰۲۲ که از ۴ تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ (Augus – Sep embe 2022) با شرکت ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار میشود اعلام شد. زمان بازی والیبال ایران امروز و ساعت پخش زنده بازی ایران به همراه جدول نتایج بازیهای والیبال قهرمانی مردان جهان در این تیتر خبری اطلاع رسانی میشود.

طبق برنامه اعلام شده، زمان بازی والیبال ایران و آرژانتین که اولین دیدار تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ است، ساعت ۲۰:۰۰ روز شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱ خواهد بود.

ساعت بازی والیبال ایران امروز

طبق برنامه زمان بندی ساعت بازی والیبال امروز ایران و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد و این دیدار ساعت ۲۰:۰۰ روز شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱ به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش میشود.

به گزارش ممتازنیوز، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود هفته گذشته در جام واگنر ۲۰۲۲ به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت و در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

نتیجه والیبال امروز ایران

در این قسمت نتیجه بازی والیبال امروز ایران و آرژانتین در جام قهرمانی والیبال جهان ۲۰۲۲ به همراه نتایج سایر بازیهای امروز زنده و آنلاین به صورت لحظه ای اطلاع رسانی میشود.

توجه: کمی صبر کنید تا نتایج لود شود… نتایج به صورت خودکار بروزرسانی میشود…

توجه: در تابلو نتایج آنلاین سطر اول امتیازات آرژانتین و سطر دوم امتیازات ایران است.

زمان بازی های والیبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

به گزارش ممتاز نیوز، ساعت و زمان بازی والیبال ایران در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ که با حضور ۲۴ تیم از چهارم تا بیستم شهریورماه سال ۱۴۰۱ به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد به شرح جدول زیر اعلام شد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی در گروه F رقابتها در کشور اسلوونی به مصاف حریفان خود (آرژانتین، مصر و هلند) خود خواهد رفت.

گروه‌بندی کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ به قرار زیر است:گروه: A  اوکراین، صربستان، تونس و پورتوریکوگروه: B  برزیل، ژاپن، کوبا و قطرگروه C :لهستان، آمریکا، مکزیک و بلغارستانگروه  D: فرانسه، اسلوونی، آلمان و کامرونگروه E: ایتالیا، کانادا، ترکیه و چینگروه F: آرژانتین، ایران، هلند و مصر

جدول رده بندی و نتایج والیبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

جدول رده بندی و نتایج والیبال در جام جهانی ۲۰۲۲ و همچنین رتبه تیم ملی والیبال ایران، بر اساس آخرین بازی های امروز جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ به ترتیب زیر بروزرسانی شده است.

جدول رده بندی گروه F جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه F جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول رده بندی گروه E جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه E جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول رده بندی گروه D جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه D جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول رده بندی گروه C جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه C جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول رده بندی گروه B جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه B جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول رده بندی گروه A جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

جدول نتایج و برنامه بازیهای گروه A جام جهانی والیبال ۲۰۲۲

نحوه برگزاری والیبال قهرمانی جهان (جام جهانی) ۲۰۲۲

۲۴ تیم حاضر در رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۲ در ۶ گروه ۴ تیمی در ۳ روز به صورت یک روز درمیان باهم بازی میکنند.

پس از پایان بازیهای مرحله گروهی، تیم های اول و دوم هر گروه به همراه ۴ تیم سوم گروههای که امتیاز بیشتری داشته باشند راهی مرحله نهایی رقابتها خواهند شد.

مرحله نهایی

۱۶ تیم راه‌یافته به مرحله نهایی روزهای ۱۲ الی ۱۵ شهریورماه به صورت حذفی دیدار می‌کنند. به این ترتیب ۸ تیم پیروز مرحله یک هشتم نهایی به دیدار یک چهارم نهایی می روند.

این هشت تیم به صورت حذفی روزهای ۱۶ و ۱۷ شهریور باهم به رقابت می پردازند. مرحله نیمه نهایی هم روز ۱۹ شهریور ماه بین ۴ تیم برتر برگزار میشود.

در نهایت برندگان نیمه‌نهایی‌ در روز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی والیبال ۲۰۲۲ به مصاف هم می‌روند. بازندگان نیز در رقابت برای کسب جایگاه سوم و مدال برنز در آخرین روز رقابتها رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

به گزارش ممتاز نیوز، بهروز عطایی سرمربی موفق تیم ملی والیبال ایران که موفق شد این تیم را به مقام قهرمانی آسیا برساند و در لیگ ملتها نیز عملکرد بسیار خوبی داشت، در این رقابتها نیز هدایت تیم ملی را بر عهده دارد. اسامی بازیکنان نهایی تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد که در جدول زیر لیست ۱۴ نفره بازیکنان را می بینیم.

میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن و شهروز همایونفرمنش

نحوه رده بندی جدول

۱– تعداد دیدارهای پیروز شده۲– امتیاز۳– معدل ست۴– معدل امتیاز۵– زمانی که بین دو تیم تمام موارد مساوی شد، نتیجه آخرین دیدار مقابل هم تعیین کننده است. همچنین در صورت تساوی در نسبت پوئن بین سه تیم یا بیشتر (بیشتر از دو تیم) برقرار شد، رتبه بندی جدید براساس امتیازات ۱ و ۲و۳ مسابقاتی است که تیم های مورد بحث ( تای برک) در مقابل یکدیگر داشتند.نتیجه ۳-۰ یا ۳-۱: تیم برنده ۳ امتیاز، تیم بازنده ۰ امتیاز.نتیجه ۳-۲: تیم برنده ۲ امتیاز، تیم بازنده ۱ امتیاز.

این تیم آینده داره باید بسازن واسه المپیک…یادتون نره همین تیم باهمین مربی قهرمان جوانان جهان شد

ایران دیگه مثل قبل بازی نمی کنه خیلی داره بد بازی می کنه آخه ما انقدر بازیکن خوب داریم چرا انقدر باید بد بازی کنیم الان ایران از این به بعد باید بازی ها رو ببره ۲تا باخت ودوتا برد داریم اینطوری می خایم پیش بریم امتیازمون میاد پایین😑😕🙁☹️☹️☹️😫😫😫😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😟😟😟😟😟😟😟😟😟😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

خیلی عالیه بازی میکنن بچه ها مخصوصا میلاد

سلام خدمت دوستانی که هی میگن پخش نداره توونت جستجو کنید کامل و دقیق میاره پخش زنده هم داره سروقت و دقیق با تحلیل هر بازی در شبکه ۳ و ورزش حتی در شبکه ورزش یک ویژه برنامه لیگ ملت ها هم هست . این حرف غلظ رو نزنید که پخش زنده نداره داره توی سایت های دیکه هم تازا هست که حالا حضور ذهن ندارم.

این تیم ملی نیست. آقایون که با هر چیزی که به ملیت چسبیده باشه مخالفن. پس این تیم ملی نیست. تیمی هم که ملی نباشه برد و باختش برای من اهمیت نداره. نتیجهٔ انتخاب سفارشی همین میشه. تا الآن سه ست برده و هشت ست باخته اند. عجب تیمی!!

والیبال ایران اونهم با بچه هایی که با یک صدای بلند بهم میریزن و همشون ادعا دارند و مربی که با دانش جهانی خیلی فاصله دارد و همچنین مشکلاتی که بازیکنان به هرحال با اون مواجه هستند به هیچ جایی نخواهد رسید. تیم های ایرانی در هر رشته ای استاد هستند در غافلگیری ما آنهم به شکل کاملاً منفی. من ۲۳ سال برای کشورم در شرکتها کار کردم و از کمر ناقص شدم و بابت ازکار افتادگی ماهیانه ۴ میلیون تومن میگیرم و همین بچه ها که اعصاب خورد میکنند ببینید چقدر میگیرند!

با دانش جهانی فاصله داره ، لجن پراکنان همیشه در صحنه حاضرند حالا با چه آب و صابونی رویتان را میشورید استادان خود تحقیری

اگه با آمریکا هم همینجوری بازی کنن واقعا دیگه آبروی هر چی ایرانیه بردن

سه هیچ زدن

بازی نکنن بهتره چیه جلوی هلند که واقعا ۳ بر صفر باخت بدی خجالت اوره

تموم شد خیلی تاثیر گذار بود

بله از شبکه ورزش بازپخش دارد و در ضمن پخش زنده هم بصورت مستقیم از شبکه سه هست و همینطور بیشتر وقت ها از شبکه ورزش به همراه برنامه ی تخصصی لیگ ملت های والیبال در همین شبکه.

سلام چرا والیبال ازتلویزیون پخش نمیشه؟ از کجا میتونم ببینم والیبال

بازیهای تیم ملی از شبکه سه سیما و سایر بازیها هم از شبکه ورزش به صورت زنده پخش میشوند

بازی ایران هلند رو دیشب شبکه دبی اسپرت ۲ نشون داد .

والا تو صدا و سیمای خودمون همش پخش میشه شاید منظور شما ماهوارست که در این صورت نمی دونم کی ها پخش میشه

شبکه ۳ جمهوری اسلامی ایران 🙂

چرا صدا و سیما پخش زنده نداره و بازپخشاین مسابقه ایا پخش میشود؟ در ضمن اسم بردیا سعادت را ندیدم بزیکن خوبی است

به نظر من حضور ثابت حضرت پور تو چند بازی آینده ضروریه

نمیشه ۲ تا پشت خط زن هم زمان توی بازی باشن

پیروزی از آن اداره است ،البته با توکل به خدا

واقعا کارشون نمیشه گفت عالی بود ولی خوب بود چون بعضی از آبشار هایی که موسوی میزنه واقعا عالی هست من که کیف میکنم فقط ایران یه نقطه ضعف بزرگ داره اونم اینه که خوب نمیتونه توپ رو جمع اگه این نقطه ضعف رو نداشت واقعا ایران بی نقص بود

انشاالله صابر کاظمی از مصدومیت آزاد بشه تو دیدار نهایی به تیممون کمک کنه

تا حالا که عالی بودن انشالله ازین ب بعد هم همینجود با اقتدار پیش برن و صدر جدول بمونن

خاک بر سر سایت فدراسیون والیبال که جدول زمانبندی رو دم دست نداشت هر چی گشتم

داره در اینترنت بزنید میاره لطفا تا وقتی که سرسری گشتید این رو نزنید الان بایک جستجو میبینید یک عالمه سایت در این باره هست.

عشقین همتون.

سایت شما از لحاظ خبری فوق العادست و ممنون از خبرهای آنلاین شما امیدوارم بچه ها موفق بشند

واقعااااااا عااااااااااااااالییییییییییییییین دمتووووووووووووووون گرررررررررررررررم

سلام… شیر بچه های ایرانی با توانایی بالای خود و با درایت مربی و مدیران خوب می تازن در سطح بالای جهانی عالی عالی …مسئولین محترم امتیاز خوب براشون در نظر بگیرن یکی از سکوها از آن ماست

بچه های ما عااااااالین …دمتون گرم ….همتون رو دوست دارم …ان شاءالله همیشه پیروز وموفق باشین

واقعا که ذخیره ایا بهتر بودن با انگیزه و بردن حالا اینا این قد بد بازی کردن که باختن یعنی مربی نمی تونست از همون اول ذخیره ایا رو تو زمین می آورد

ای کاش این اصلی هارو بیاره بیرون خیلی بد بازی می کنن ذخیره ها بهتر بازی می کنن

بچه های ما احساساتی هستند . امیدوارم در لحظات آخر احساساتی نشن تا بتونن ببرن . به امید پیروزی

باارزوی موفقیت

آرزوی موفقیت برای بچه های تیم ملی در بازی بعدی جام جهانی ۲۰۲۲

میلاد عبادی پور واقعا محشر بود

به امید برد های متوالی…

به امیدخدا میترکونیم. دارم لحظه شماری میکنم واسه روز جمعه بازی ایران و بلغارستان

بچه ها عالی بازی کردن، آمریکا فکرش رو هم نمی کرد این جوری ببازه

افرین به بچها هرچند بازی با ژاپن پر اشتباه بودن ولی دستشون درد نکنه به امید بازی های بهتر

سلام . والیبال ایران قدرتمند ظاهر می شود ولی با اشتباهات ساده ست به حریف واگذار می کند . در بازی با صربستان ایران پنج امتیاز عقب بود خوب بازی کرد ودر امتیاز ۲۱ جلو افتاد. تیم والیبال ایران ثبات تیمی ندارد یک لحظه خوب است و لحظه بعد بد . اگر تو آبشار زدن بازی با هلند توجه می کردین چندین آبشار بچه های ما اصلا نه سرعت داشت و نه قدرت و خیلی راحت توپ برگشت می خورد و تو زمین ایران می خوابید . در کل امیدوارم که تیم روز به روز بهتر شود

سلام میخواستم بدونم چرا تیمها ۱۵ بازی انجام میدن؟ .ممنون از جواب شما

کلا ۱۶ تیم هستن از اونجایی هم که هر تیم نمیتونه با خودش بازی کنه در مجموع ۱۵ بازی میشه

به امید سرفرازی تیم والیبال کشورم جمهوری اسلامی ایران.الان در حال حاضر بایستی برای تیم آمریکا برنامه ریزی داشته باشیم منتها بلغارستان و کانادا بشدت دنبال پیروزی در این مسابقات هستنذ ما کانادا را باید با اقتدار ببریم و امریکا را نیز بدلیل پیروزی سنگینش بر ما در مسابقات سال پیش امسال باید جبران کنیم و حسابی از خجالتشون در بیاییم

تاجمعه منتظر می مونم تا هفته دوم شروع شه وامیدوارم ببرن. و ماهم خوشحال بشیم.

ٱرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران

بچه ها متشکریم… همین که ایران تو جام جهانی ۲۰۲۲ هستش باعث افتخار

انقدر دوست داریم این آمریکا رو ببریم تو لیگ ملتها

به امید درخشش در بازی های لیگ ملت های والیبال v l 2022

فقط و فقط میخوایم بچه ها تو بازی هاشون غیرت به خرج بدن

تیم ملی سفارشی شده.ب نظر من م بهترین ابشارزن ایران جاش توتیم ملی واقعاخالیه

خیلی تاثیر گذار بود

احسنت به شما والیبالیست ها واقعا مقتدر وتوانایید ولی نمیدونم چرا الان ابشارهاشونو طوری نمیزنن که طرف مقابل نتونه جواب بده باید جای خالی پیدا کنید خو اینارو میگم چون توی بازیهای قبل واقعا ابشارهاتون میخوابید تو زمین حریف بعد اقای عبادی پور خواهش میکنم سرویس خوب بزن چون قبلا خوب میزدی نمیدونم چرا حالا کمی خراب میشن ولی حقیقا عالی هستید ما حتی ولی دو ست رو میبارید باز به بردتون امید داریم خسته نباشید به امید موفقیت شما در تمام مراحل زندگی

خب گند بزنن مثل اینکه شما ها خیلی عادت کردین به برد همیشگی فدا سر سید

بابا گند میزنن بازم …… اههههههههههه

ایشالا که ببرن من ساعت بازی والیبال امروز دارم

به امید درخشش تیم ملی والیبال در جام جهانی ۲۰۲۲

امیدوارم بچه ها موفق بشند وهمه تیمها را شکست بدهند جای بعضی بازیکنا واقعا خالیه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

(ضروری)

(ایمیل شما نمایش داده نمی شود) (ضروری)

برنامه مرحله نهایی والیبال لیگ ملتها ۲۰۲۲ جدول و نتایج

برنامه مرحله نهایی والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ تکمیل شده و هشت تیم برتر حریفان خود را شناخته‌اند. اما در این میان دیداری بسیار حساس دوباره بین ایران و لهستان برگزار شد. (برای مشاهده آخرین نتایج، صفحه را Ref esh کنید.)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد، مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ از ۱۸ خردادماه با حضور شانزده تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران، هلند، صربستان، اسلوونی، آرژانتین، استرالیا، بلغارستان، چین، کانادا و آلمان با برگزاری ۱۲ بازی برای هر تیم در ۱۹ تیرماه به پایان رسید.

در پایان مرحله مقدماتی هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با قرار گرفتن در رتبه‌های اول تا هشتم، مجوز حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ را به دست آوردند. این رقابت‌ها از ۲۹ تیر تا ۲ مرداد در بولونیا برگزار می‌شود.

این هشت تیم به ترتیب رتبه خود، با هم دیدار خواهند کرد. یعنی تیم اول با تیم هشتم، تیم دوم با تیم هفتم و به همین ترتیب تا انتها؛ در نتیجه، برنامه دور نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ مطابق زیر است:

چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ 

ساعت ۲۰:۳۰ ، آمریکا ۳ – ۱ برزیل

ساعت ۲۳:۳۰ ، ایتالیا ۳ – ۱ هلند

پنج‌شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱

ساعت ۲۰:۳۰ ، فرانسه ۳ _ ۰ ژاپن

ساعت ۲۳:۳۰ ، لهستان ۳ _ ۲ ایران 

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برخی قوانین و مقررات این مسابقات را برای مرحله نهایی تغییر داده است. 

بر این اساس، استراحت پنج دقیقه‌ای بین ست دوم و سوم از جمله این تغییرات است که در این فرصت امکان مصاحبه با سرمربیان و بازیکنان دو تیم از سوی تلویزیون اصلی پخش‌کننده مسابقات وجود دارد. همچنین تایم اوت‌های درخواستی هر تیم در هر ست دو عدد است به شرطی که سرمربی یکی از آنها را قبل از تایم استراحت فنی (امتیاز ۱۲) بگیرد. بنابراین بعد از امتیاز ۱۲ هر تیم فقط یک تایم اوت درخواستی خواهد داشت.

‌در پایان مرحله گروهی جدول رقابت‌ها به شکل زیر بوده است:

دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی 

‌شنبه ۱ مردادماه ۱۴۰۱

ساعت ۲۰:۳۰ — امریکا ۳ – ۰ لهستان  فیلم کامل مسابقه امریکا و لهستان در والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ 

ساعت ۲۳:۳۰ — ایتالیا ۰ – ۳ فرانسه فیلم کامل مسابقه ایتالیا و فرانسه در والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲

دیدارهای مرحله نهایی  

‌یکشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۱

ساعت ۲۰:۳۰ — ‌دیدار رده‌بندی بین لهستان ۳ – ۰ ایتالیا فیلم کامل مسابقه لهستان ۳ و ایتالیا ۰ 

ساعت ۲۳:۳۰ — دیدار فینال بین امریکا ۲ – ۳ فرانسه  فیلم خلاصه مسابقه والیبال فرانسه ۳ – آمریکا ۲

برای مشخص شدن رتبه‌های پنجم تا هشتم به رتبه تیم‌ها در مرحله مقدماتی نگاه می‌شود. اما برای تعیین تیم سوم مسابقه رده‌بندی برگزار می‌شود. 

در پایان این رقابت‌ها تیم فرانسه به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیم‌های امریکا، لهستان و ایتالیا، در رتبه‌های بعدی ایستادند. تیم ملی بزرگسالان کشورمان نیز هفتم شد. 

فرانسه قهرمان لیگ ملت‌های والیبال شد

وب سایت رسمی رقابت‌های والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲

زمان پخش والیبال لیگ جهانی

    نظرات بسته شده اند