سایت دانشگاه صدا و سیما


سایت دانشگاه صدا و سیما

دانشگاه صدا و سیما


سایت دانشگاه صدا و سیما

نشانی: تهران، خیابان ولی عصر(عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

پست الکترونیک: i fo@i ibu.ac.i

تلفن آموزش:  ۲۲۱۶۸۵۴۰،۲۲۱۶۸۵۳۸

تلفن روابط عمومی: ۲۲۱۶۸۵۲۵

دورنگار: ۲۲۱۶۸۵۲۵

کدپستی: ۱۹۹۵۶۱۴۳۱۷

صندوق پستی: ۱۷۴۶-۱۹۳۹۵

(استفاده از مروگر های IE ورژن ۹ به بالا، فایر فاکس یا کروم -ورژن های به روز- برای مرور این سامانه الزامی می باشد)

آدرس سایت اطلاع رسانی و ارائه خدمات واحد رشد، نوآوری و آموزش های آزاد دانشگاه صدا و سیما

va ka.i ibu.ac.i

آدرس كانال ايتاي واحد رشد، نوآوری و آموزش های آزاد دانشگاه صدا و سيما

h ps:ei aa.comIRIBUElea i g

دستورالعمل آمادگی برای حضور در کلاس های مجازی:

به منظور آمادگی سیستم کامپیوتر جهت ورود به کلاس آنلاین و انجام عملیات بدون مشکل در کلاس، لطفا نرم افزارهای ذیل را بنا بر نوع سیستم عامل و مرورگر مورد استفاده، دانلود و نصب نموده و پس از یک بار Res a سیستم، نسبت به تست آمادگی سیستم خود برای حضور در کلاس آنلاین از لینک «h ps:co ec .i ibu.ac.i commo helpe suppo mee i g_ es .h m» و با انتخاب گزینه «Ru Diag os ic Tes » اطمینان حاصل نمایید.

نکته ۱: برای استفاده از سامانه آموزش مجازی لازم است از نسخه های به روز مرورگرهای موزیلا (Fi eFox نسخه ۹۱) یا کروم (Ch ome نسخه ۹۲) استفاده شود.

نکته ۲: برای فشرده سازی فایل های کامپیوتری و یا استخراج فایل های زیپ، می توانید از نرم افزار شماره ۷ استفاده کنید.

نکته ۳: پس از نصب موفقیت آمیز نرم افزارهای ذیل و Res a سیستم، حتماً به صفحه اینترنتی به آدرس «h ps:co ec .i ibu.ac.i commo helpe suppo mee i g_ es .h m» مراجعه نموده و با انتخاب گزینه «Ru Diag os ic Tes »، تست اتصال و سرعت اینترنت شما برای حضور بدون مشکل در کلاس آنلاین واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما، سنجیده می شود. در صورت درج تیک سبز رنگ، سیستم شما به لحاظ اتصال به شبکه و سرعت آن، آمادگی لازم برای ورود به ادوبی کانکت را دارد.

نکته ۴: پیرو نکته ۳، در همان صفحه اینترنتی به آدرس «h ps:co ec .i ibu.ac.i commo helpe suppo mee i g_ es .h m» و با انتخاب دکمه ی «Ru Diag os ic Tes »، گزینه ای با عنوان «Co figu e Audio» نیز وجود دارد که که می بایست مطابق ویزاد آن، مراحل انتخاب اسپیکر، پخش صدا، انتخاب میکروفن، ریکورد صدا و تست سکوت را انجام دهید. درصورتیکه تمامی مراحل این ویزاد را بدون مشکل انجام دهید، در ادوبی کانکت، حین شنیدن و صحبت کردن، مشکل فنی نخواهید داشت.

نکته ۵: می توانید افزونه مورد نیاز برای ورود به کلاس مجازی را برای گوشی های تلفن همراه اندرویدی از نرم افزار GooglePlay و برای گوشی های همراه آیفون از نرم افزار App S o e دانلود و نصب کنید. کلید واژه جستجو باید عبارت adobeco ec بوده و این افزونه دارای علامت «» است. همچنین این پلاگین ها برای دانلود و نصب بر روی گوشی، از سایت ایرانی به آدرس  h ps:adobeo li e.i help  در دسترس است.

نکته ۶: می توانید نرم افزار A ydesk را برای گوشی های تلفن همراه اندرویدی از نرم افزار GooglePlay و برای گوشی های همراه آیفون از نرم افزار App S o e دانلود و نصب کنید.

نکته ۷: حتما نرم افزار A yDesk را روی دیوایس خود نصب کنید. در صورتیکه به دلیل مشکلات فنی سیستم خود، اصلا نتوانید وارد ادوبی کانکت شده و قادر به رفع مشکل فنی هم نباشید، با تماس تلفنی با همکاران پشتیبانی فنی دانشگاه، دسترسی ایشان برای رفع مشکل، از طریق این نرم افزار به سیستم شما مهیا می شود.

برای بازدید از سایت مرکز رشد، نوآوری و آموزش های آزاد دانشگاه صدا و سیما و اطلاع از اخبار، اطلاعیه ها و خدمات قابل ارائه در این مرکز، می توانید به آدرس va ka.i ibu.ac.i مراجعه نمایید.

ثبت‌نام در سامانه ( فقط برای شرکت در همایش ها و دوره های آزاد)

متقاضی گرامی!

در صورتیکه برای شرکت در همایش ها و دوره های آزاد دانشگاه صدا و سیما، هنوز در سامانه آموزش های آزاد و مجازی ثبت نام نکرده اید، با کلیک روی لینک زیر، در سامانه، پیش ثبت نام نمایید.

ثبت نام در سامانه

سایت دانشگاه صدا و سیما

    نظرات بسته شده اند