نتیجه بازی پرسپولیس المینیوم


نتیجه بازی پرسپولیس المینیوم

ساعت و نتیجه زنده بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر خلیج فارس (بازی آلومینیوم اراک و پرسپولیس) به همراه اتفاقات، گلزنان، ویدئوهای گل و خلاصه بازی و اخبار این بازی


نتیجه بازی پرسپولیس المینیوم

بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک (لیگ برتر خلیج فارس، ۱۹ تیر)

اتفاقات

ویدیو‌های بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک

خلاصه بازی پرسپولیس ۲-۰ آلومینیوم اراک

گل دوم پرسپولیس به آلومینیوم (مهدی ترابی)

گل اول پرسپولیس به آلومینیوم اراک (شهریار مغانلو)

جدول لیگ برتر خلیج فارس

اخبار مرتبط تیم‌ های پرسپولیس و آلومینیوم اراک

برخی از محتوای فوتبالی با همکاری ترنسیس ترجمه و تهیه می‌گردد.

تعویض‌های گل‌محمدی طلایی شدند

پرسپولیس ۲- آلومینیوم ۰؛ سه امتیاز با خریدهای یحیی

در شرایطی که کار برای پرسپولیس گره خورده بود ابتدا حامد پاکدل و سپس در ثانیه پایانی رضا اسدی، دو بازیکن تعویضی پرسپولیس، باعث برد قرمزها شدند.

به گزارش ورزش سه، در آخرین مسابقه هفته هجدهم لیگ برتر پرسپولیس میزبان آلومینیوم اراک بود. این مسابقه با توجه به برد اراکی‌ها در دور رفت برای پرسپولیس حساسیت ویژه‌تری داشت و قرمزها به دنبال جبران تنها شکست این فصل‌شان بودند.

بازی در نیمه نخست با بازی درگیرانه دو تیم و موقعیت‌های نصفه و نیمه دو جناح بدون گل خاتمه یافت تا نیمه مربیان نتیجه نهایی بازی را تعیین کند. بازی در نیمه دوم با تعویض‌های خطیبی آغاز شد و در ادامه گل‌محمدی نیز برای برگرداندن ورق بازی دست به تعویض زد.

در دقیقه ۷۶ حامد پاکدل گره بازی را برای پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی باز کرد و به تیم سابقش گل زد. در ثانیه‌های پایانی نیز فشار قرمزها بیشتر شد و رضا اسدی دیگر تعویضی سرخ‌ها ریباند شوت علی شجاعی را به گل تبدیل کرد تا برد پرسپولیس دوگله شود.

با این نتیجه پرسپولیس فاصله سه امتیازی‌اش با استقلال صدرنشین را حفظ کرد و این فاصله را با سپاهان رده سومی بیشتر کرد. آلومینیوم نیز با این شکست با همان ۲۵ امتیاز در رده هشتم جای گرفت و باید آماده بازی مقابل مس رفسنجان شود.

هفته هجدهم لیگ برتر جمعه ۱۴۰۰۱۱۲۹ ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه آزادی بدون تماشاگر

تیم داوری: پیام حیدری، سعید قاسمی، حمیدرضا افشون وحسین زیادی ناظر: محسن قهرمانی

ترکیب پرسپولیس:حامد لکفرشاد فرجیوحدت هنانوفرامین رضاییانسعید آقایی(۶۹-حامد پاکدل)کمال کامیابی نیا(۸۴-رضا اسدی)میلاد سرلکوحید امیریاحسان پهلوانمهدی ترابی(۸۴-علی شجاعی)مهدی عبدی(۸۰- سیدجلال حسینی)سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب آلومینیوم:حسین پورحمیدیرامتین سلیمان‌زادهوحید محمدزادهمیلاد فخرالدینیپوریا آریاکیامصطفی احمدیمحمود قاید رحمتی(۸۴-میثم مجیدی)امیر نوری( ۴۶-محمد علی نژاد)اسماعیل شریفات(۷۱-امید سینگ)علیرضا نقی زاده(۷۱-محمدرضا آزادی)مهرداد بایرامی(۴۶-علی آل‌کثیر)سرمربی: رسول خطیبی

اخطار:میلاد فخرالدینی(۴۵)

وحید امیری(۸۷)

شرح گلپرسپولیس ۱- آلومینیوم ۰(دقیقه ۷۶: حامد پاکدل): ضدحمله پرسپولیس سبب شد مهدی عبدی با پاس خوب پاکدل را در موقعیت تک به تک قرار دهد و شماره ۴۰ پرسپولیسی‌ها توپ را درون دروازه پورحمیدی جای داد.

پرسپولیس ۲- آلومینیوم ۰( دقیقه ۴ ۹۰: رضا اسدی): فشار پرسپولیس از سمت راست با احسان پهلوان باعث شد فرصت شوتزنی برای علی شجاعی فراهم شود و در برگشت رضا اسدی با شوتی سرضرب دروازه پورحمیدی را باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۲: فرصت برای آلومینیوم روی پاس در عمق که این موقعیت از بالای دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۶: کار ترکیبی خوب پرسپولیس با سانتر آقایی و صربه سر امیری تبدیل به گل شد اما کمک داور آفساید گرفت‌.

دقیقه ۱۷: شوت مهدی عبدی روی پاس ترابی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: فرصت خطرناک برای پرسپولیس روی سانتر مهدی ترابی که این سانتر بدون برخورد به کسی به بیرون رفت.

دقیقه ۱ ۴۵: سانتر خطرناک رضاییان در دهانه دروازه موقعیت را ایجاد کرد که این فرصت تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۵۱: فرصت عالی برای آلومینیوم از سمت راست که شوت علی آل‌کثیر راهی به دروازه لک نیافت‌.

دقیقه ۵۸: ضد حمله پرسپولیس و پاس خوب عبدی که شوت رامین رضاییان با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: فرصت خوب برای پرسپولیس و ترابی شکل گرفت که مهدی ترابی پشت مخوطه سرنگون شد اما کمک داور پرچم زد و توپ به اراکی‌ها داده شد.

دقیقه ۶۳: شوت رضاییان درحالی که در چهارچوب هم نبود در اختیار پورحمیدی قرار گرفت.

دقیقه ۶۸: فرصت خطرناک برای شریفات که شوت او در حالت نا متعادل در اختیار لک قرار گرفت.

بهترین بازیکن:

حامد پاکدل برای دومین هفته متوالی به عنوان بازیکن تعویضی گل زد و در ۲۵ دقیقه‌ای که مقابل آلومینیوم فرصت بازی پیدا کرد نمایش درخوری داشت. وحدت حنانوف مدافع جوان سرخ‌ها نیز نمایش خوبی داشت و همچنین عملکرد رامین رضاییان در اولین مسابقه‌اش قابل قبول بود اما با توجه به باز شدن قفل دروازه الومینیوم توسط پاکدل او را می‌توان کلیدی‌ترین مهره این مسابقه دانست.

اتفاق ویژه:

 گل‌محمدی در این بازی چهار تعویض کرد که همه آنها تاثیرگذار بودند. پاکدل گل اول را زد؛ علی شجاعی گل دوم را برای رضا اسدی ساخت و همچنین سیدجلال حسینی در دقایق پایانی در کنش‌های دفاعی موفق بود و باعث شد پرسپولیس غافلگیر نشود. به این ترتیب یحیی در این مسابقه سه امتیاز را به کمک ذخیره‌هایش به دست آورد.

*حواشی:

*رسول خطیبی با سه پیروزی مقابل پرسپولیس آمار بسیار خوبی مقابل مدافع عنوان قهرمانی دارد.*رامین رضاییان پس از پنج فصل بار دیگر با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت.*تنها شکست این فصل پرسپولیس مقابل آلومینیوم بوده است.*آلومینیوم در ۹ هفته اخیر موفق به پیروزی نشده است.

* کریم باقری و محمد عسگری، دو عضو کادرفنی پرسپولیس جدا از اعضای این تیم وارد ورزشگاه آزادی شدند.

* درحالیکه اتوبوس عوامل تیم آلومینیوم حدود ساعت ۱۵:۴۰ به ورزشگاه رسید، اتوبوس حامل بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم اراکی با ۲۵ دقیقه تاخیر به استادیوم آزادی رسید. البته ظاهراً اقامت همزمان دو تیم و البته سپاهان در یک هتل سبب شد طبق هماهنگی‌های به عمل آمده تیم میهمان دیرتر از تیم پرسپولیس حرکت کند.

* دو اتوبوس تیم پرسپولیس راس ساعت ۱۷:۵۰ وارد ورزشگاه شدند.

* روی سکوهای رو به روی جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی پرچم های بزرگی نصب شده بود که روی هریک از آنها یک حرف پرسپولیس به زبان لاتین نوشته شده بود.

* محمدرضا آزادی، بازیکن سابق استقلال برای اولین بار در لیست آلومینیوم قرار گرفت.

*لک، کمال، پهلوان و سعید آقایی از بین بازیکنان پرسپولیس به سمت رسول خطیبی رفتند و از بین بازیکنان آلومینیوم فقط وحید محمدزاده به سمت گل محمدی رفت.

*محمود خوردبین و رضا درویش از جایگاه ویژه این بازی را تماشا کردند.

گزارش خطا

کاربر گرامی ، به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نتیجه بازی پرسپولیس المینیوم

    نظرات بسته شده اند