نماز جمعه یزد


نماز جمعه یزد

نماز جمعه یزد امام جمعه موقت یزد: مردم وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور را مطالبه کنندمواجهه خوب دولت با حاشیه‌ها یزد- امام جمعه موقت یزد با اشاره به وعده های انتخاباتی رئیس جمهور گفت: مردم باید این وعده ها را مطالبه کنند تا دولت با اهتمام بیشتری نسبت به تحقق آنها اقدام کند. امام جمعه یزد: […]


نماز جمعه یزد

نماز جمعه یزد

امام جمعه موقت یزد:

مردم وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور را مطالبه کنندمواجهه خوب دولت با حاشیه‌ها

یزد- امام جمعه موقت یزد با اشاره به وعده های انتخاباتی رئیس جمهور گفت: مردم باید این وعده ها را مطالبه کنند تا دولت با اهتمام بیشتری نسبت به تحقق آنها اقدام کند.

امام جمعه یزد:

هیئات مذهبی آب به آسیاب دشمن نریزند

یزد- امام جمعه یزد ضمن قدردانی از هیئات مذهبی یزد و مردم عزادار گفت: اقدامات برخی هیئات که البته تعداد آنها در یزد انگشت شمار است، آب به آسیاب دشمن ریختن است.

امام جمعه یزد:

لزوم تسریع در جبران خسارات سیل زدگانواجب الهی باید در جامعه اجرایی شود

یزد- امام جمعه یزد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است، بر لزوم اجرای واجب الهی در جامعه تاکید کرد و گفت: ترک واجب موجب غضب خداوند متعال است.

امام جمعه یزد:

دولت رسیدگی به مسئله آب یزد را تسریع کندآمریکا استخوانی در گلوی ملت‌ها

یزد- امام جمعه یزد گفت: کسانی که می گویند اگر به دنبال بهبود اوضاع خود هستید، با آمریکا بسازید، بدانید که آمریکا لقمه چربی برای هیچ کشوری نیست بلکه استخوانی در گلوی ملت‌ها و کشورهاست.

امام جمعه یزد:

گردشگری بهانه ترویج بی‌بندوباری و بی حجابی در دارالعباده نباشد

یزد- امام جمعه یزد گفت: عده ای به بهانه گردشگری در صدد ترویج بی بند و باری و بی حجابی در دارالعباده یزد هستند که این بساط باید برچیده شود.

امام جمعه موقت یزد:

تجرد قطعی حاصل معیارهای نادرست ازدواجسنت‌های غلط باید حذف شود

یزد- امام جمعه موقت یزد با اشاره به افزایش روزافزون آمار تجرد قطعی گفت: این آمار حاصل معیارهای نادرست و نادیده گرفتن توصیه‌های ائمه معصومین(ع) است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

مردم یزد هیئت سکولار نمی‌خواهند چند قیمتی تره‌بار مدیریت شود

یزد-امام جمعه یزد با اشاره به اول تیر، روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، تبلیغات اسلامی را متکفل هیئات مذهبی دانست و گفت:مردم یزد هیئت سکولار و ضد انقلاب نمی‌خواهند و نظارت بر این امر ضروری است.

امام جمعه یزد:

مسئولان اجازه ندهند سیاه نمایی‌های دشمن علیه انقلاب محقق شود

یزد- امام جمعه یزد با اشاره به سیاه نمایی هایی که دشمن با استفاده از ضعف های اقتصادی، علیه انقلاب اسلامی انجام می دهد، گفت: مسئولان با مهار گرانی اجازه ندهند اهداف دشمن محقق شود.

امام جمعه موقت یزد:

دیوان محاسبات و سازمان بازرسی وظیفه نظارتی خود را جدی‌تر انجام دهند

یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کشور باید وظیفه نظارتی خود را جدی‌تر انجام دهند تا شاهد بروز اتفاقات تلخ در جامعه نباشیم.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

گره‌های کور ذهنی در زمینه ازدواج و فرزندآوری باید گشوده شود

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: گره های کور ذهنی و مسائل بنیادینی در زمینه ازدواج و فرزندآوری وجود دارد که باید برطرف شود.

امام جمعه یزد:

لزوم همراهی با دولت برای اجرای طرح‌های اقتصادیدولت اشتغال و تولید را فراموش نکند

یزد- استان و امام جمعه یزد گفت: همراهی با دولت برای سامان دادن به وضعیت آشفته اقتصادی کشور ضروری است و رهبر معظم انقلاب نیز در این زمینه تاکیداتی داشته اند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

مسئولان یزد به فکر تامین خسارت‌های مردم از سیل باشند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: استاندار و برخی مسئولان یزد اقدامات خوبی برای مردم سیل زده انجام داده اند اما اکنون به جای اینکه هر دستگاهی دیگری را مقصر اعلام کند باید به فکر تامین خسارت‌

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

انتظار مردم از دولت سیزدهم برای مهار گرانیحمل و نقل ریلی یزد تقویت شود

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: مردم از دولت سیزدهم انتظار دارند که سفره های آنها رو به گستردگی برود نه کوچک شدن همچنین انتظار دارند گرانی به سرعت مهار شود.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

مسئولان یزد برای بحران آب در تابستان از هم اکنون چاره اندیشی کنند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد از مسئولان استان خواست تا برای بحران آبی که به احتمال خیلی زیاد در تابستان با آن مواجه هستیم، از هم اکنون چاره اندیشی کنند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

مسئولان از کمبودها و گرانی‌ها غافل نشوند مردم در انتظار بهبود شرایط

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به گرانی و تورم گفت: مسئولان از کمبودها و گرانی‌های موجود در بازار غافل نشوند زیرا مردم در انتظار بهبود شرایط هستند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

متولیان امر یزد را به استان پیشرو در تولید دانش بنیان تبدیل کنند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به امتیازهای یزد برای تبدیل شدن به قطب علم و فناوری گفت: متولیان امر و مسئولان باید با همدلی، یزد را به استان پیشرو در تولید دانش بنیان تبدیل کنند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

گردشگران دارالعباده و مذهبی بودن یزد را مدنظر قرار دهند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با انتقاد از برخی برنامه ها به ویژه در کمپ های کویرنوردی گفت: گردشگران، دارالعباده و مذهبی بودن یزد همچنین فرهنگ دینی مردم این دیار را مدنظر قرار دهند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

گردشگری اسلامی مدنظر مسئولان باشدلزوم کنترل گرانی در بازار

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد بر لزوم توجه جدی به گردشگری اسلامی در دارالعباده یزد تاکید کرد.

امام جمعه موقت یزد:

ایران هوشیارتر از قبل در صحنه مذاکره آماده است

یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: تیم مذاکره کننده ایران هوشیارتر از قبل در صحنه آماده است و از سه شرط اصلی ایران کوتاه نخواهد آمد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد:

نمازجمعه در یزد و ۸ شهر دیگر استان برگزار نمی‌شود

یزد- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد گفت: نمازجمعه در مرکز استان و هشت شهر دیگر استان برگزار نمی شود.

امام جمعه موقت یزد:

مسئولان با مخلان آرامش روانی مردم مصداق آیه قرآن رفتار کنند

یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: مسئولان امر باید با عاملان اخلال در آرامش روانی مردم که همانند ستون پنجم دشمن عمل می کنند، مصداق آیه شریفه قرآن عمل کنند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

غرب گرایان در صدد خالی کردن دل مردممعتقد به تعامل در چارچوب هستیم

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: به دنبال سفر رئیس جمهور به روسیه، عده‌ای در صدد زیر سئوال بردن اصل «نه شرقی نه غربی» هستند در صورتی که تعامل در چارچوب و سازنده لازم است.

امام جمعه یزد:

غیرت دینی لازمه حفظ دین و انقلاب استمادران شهدا الگوی ولایتمداری

یزد- امام جمعه یزد گفت: برای حفظ دین و انقلاب اسلامی که مبانی دینی و اسلامی دارد نیاز به غیرت دینی است و این مهم توسط رهبر معظم انقلاب نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

خواص اثرگذار در برابر جریان‌های انحرافی سکوت نکنند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به سکوت خواص در دوران شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: امروز هم خواص اثرگذار نباید در برابر جریان‌های انحرافی سکوت کنند.

امام جمعه موقت یزد:

جامعه امروز نیازمند امثال شهید سلیمانی‌هاست

یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: شهید سلیمانی انسانی شجاع، دلسوز، ولایی، بصیر و دارای مدیریت قوی بود و جامعه امروز ما نیازمند امثال شهید سلیمانی‌هاست.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

نقد بلاتکلیفی برخی مدیریت‌های یزدتوسعه متوازن مدنظر مسئولان باشد

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد از بی‌سر و سامانی برخی مدیریت‌های یزد انتقاد کرد و گفت: مدیران ارشد استان هرچه سریعتر برای این موضوع برنامه ریزی کنند.

امام جمعه موقت یزد:

افراد مخالف با تعیین بودجه برای برنامه‌های فرهنگی در اشتباه هستند

یزد- امام جمعه موقت یزد با بیان اینکه نمی‌دانم چرا برخی مخالف تعیین بودجه برای برنامه‌های فرهنگی هستند، گفت: اختصاص بودجه به مراکز فرهنگی و مذهبی، برای آنها وابستگی دولتی ایجاد نمی کند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

عده‌ای به اسم گردشگری چوب حراج به میراث فرهنگی یزد می‌زنند

یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه عده‌ای به اسم گردشگری، چوب حراج به میراث فرهنگی یزد می‌زنند، گفت: میراث فرهنگی یزد قنات، قنوت، قناعت، صداقت، عبادت، بندگی و ولایت اهل بیت(ع) است.

امام جمعه موقت یزد:

حقوق بشر آمریکایی یک فریب بزرگ استتاریخ حق حضرت زینب(س) را ادا نکرد

یزد- امام جمعه موقت یزد و عضو فقهای شورای نگهبان گفت: بخشی از آنچه که دنیا و آمریکا از آن به عنوان حقوق بشر یاد می کند، فریب است و برای استثمار کشورها به کار برده می شود.

امام جمعه موقت یزد:

مردم در مسئله آب مراقب سخنان فتنه‌انگیز معاندان باشند

یزد- امام جمعه موقت یزد گفت: مشکل آب وجود دارد و کسی منکر آن نیست اما باید مراقب سخنان فتنه انگیز معاندانی که قصد دارند مردم را علیه یکدیگر تحریک کنند، باشیم.

نماز جمعه یزد

    نظرات بسته شده اند